Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Heteró pasik, meleg...

Lányok! Heteró pasik, meleg pasik, vagy lányok a legjobb barátok?

Figyelt kérdés
Miért jobb egyik a másiktól mint barát, a személyes tapasztalataitok alapján?

2022. okt. 14. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én a lányokat meg a meleg férfiakat mondanám, valahogy a heteró férfi barátaim 95%-nál mindig kiderült, hogy szeretné ha több is lenne köztünk.
2022. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez személyiségfüggő és nem beállítottság vagy nem függő.

Persze a duó másik tagja sem mindegy. Általánosságban például egy heteró pasinak nem a legjobb haver egy meleg pasi mert sok emberben alapvetően van egyfajta távolságtartás, de ha nem is akkor meg kellemetlen lehet, ha sokan azthiszik, hogy akkor egy párt alkotnak és meleg a másik is. Heteró lánynak meg jó lehet egy meleg srác barát akivel ki tudják tárgyalni a pasikat. De ezek csak sztereotipikus példák, egyáltalán nem lényeg ki micsoda csak jöjjenek ki jól semmi más nem számít.

2022. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Én világ életemben fiúkkal és fiús (viselkedési)stílusú és érdeklődésű nőkkel jöttem ki jobban.


A nők többségében hatalmasakat csalódtam, nem is reménykedek már, hogy lesz egy igazi női lelkitársam.


A férfiak között nem érzek különbséget. A melegeket kedvelem, mert négyszemközt is felszabadultabb lehetek velük, nem érti félre senki, ők sem képzelnek bele mást. Ilyen érzésem utoljára a két unokabátyámmal volt, tiniként-gyerekként nagyon sokat lógtunk együtt, vittek buliba, kirándulni, hülyéskedtünk éjszakába nyúlóan, verekedtünk, birkóztunk és igazi vegytiszta barátság volt. A heterokkal viszont vigyázni kell. Most, hogy foglalt vagyok, van pár srác a baráti körben, akik hasonlóan édesek és közvetlenek velem és a párommal is (onnan tudom, hogy igazi barát vagyok nekik, hogy mindkettőnket ugyanúgy kezelnek a párommal). De mikor szingli voltam, akkor is volt pár ilyen jó barátom, akikkel például az egyetemi koliban rengeteget ökörködtünk meg korrepetáltuk egymást pizzaesttel egybekötve teljesen ártatlanul. De sok kínos eset is akadt, mikor valaki belémszeretett és csak azért akart a barátom lenni, aztán mikor alakult nekem valami kapcsolatom, egyből cserbenhagyott... De például a ha párkapcsolatban vagyok, a párom a legjobb barátom.


Szóval nálam a sorrend: hetero/meleg férfiak > fiús/vagány csajok > csajok

2022. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nők. De te valami fétises vagy? Már legalább ötször kiirtad ezt a kérdést.
2022. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez elég általános mert nem a szexualitástól függ hanem hogy milyen emberekkel hoz össze az élet. Én hetero pasikkal könnyen haverkodok, de mély barátságot nem sikerült (még) kialakítanom senkivel.

A legrégebbi gyerekkori jó barátaim mind lányok, a “legjobb barátom” meleg fiú.

2022. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!