Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor nem akar velem...

Most akkor nem akar velem barátkozni?

Figyelt kérdés

[link]

Itt az első és egyben az utolsó beszélgetésünk. (Fiúk vagyunk) (én 18 ő 19 éves)


És ahogy ezt leirta 2 perc mulva lementem és csak telefonozott nem is írt semmit és megkérdeztem azt mondta már megírta.

Akkor ezek szerint nem akar velem barátkozni?

Mert amikor oda megyek hozzá akkor is csak a telefont nyomja és mindig csak én beszélek hozzá, ő sose kérdez tőlem és mikor megmondom ezt neki azt mondja nem tud mit kérdezni. Aztan megkérdezem zavarlak vagy mi? Azt mondja nem csak nem tud mit kerdezni, meg hogy túl sokat beszélek, de ha én nem mondok semmit akkor csak a telefont nyomja és mind ketten csöndbe vagyunk, mert már ezt megcsináltam h akkor nem szoltam semmit csak ott ultem (szünetbe tudok vele csak találkozni)

Aztán mindig mikor lemegyek hozzá ez van, azt erzem nem is akar velem beszélgetni/barátkozni, meg mikor meglat sose koszon nekem en meg akkor nem is koszonok neki ha ő nem akar. És azóta hozzá (tavaly óta) hozzá se szólok mikor meglátom meg ő se hozzám de én azért mert azt gondolom ő nem akar velem beszélni. Meg mikot legelső beszélgetésünknél beszéltünk mondtam kövessen be instan bekovetett és mindig kikovetett aztan ez 3x tortent meg és azota nem is követ, meg mikor írok neki csak megnézi, vagy meg se nézi amit írok hónapokig.

Vagy lehet azt hiszi meleg vagyok azért nem akar velem barátkozni?



2022. okt. 16. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekel téged Júniusi dolog?
2022. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát eléggé úgy néz ki.
2022. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, engedd el.
2022. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy engedjem el, hogyha évek óta mindenki ezt csinálja velem, egy ember sincs akivel megvagyok, senki nem akar velem barátkozni, mindig egyedul vagyok
2022. okt. 16. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy hullámhosszon az emberekkel? Lehet veled van a baj, de lehet, hogy nem, lehet hogy csak különc vagy.

Nekem se megy a barátkozás, 18L vagyok.

2022. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én suliban nem találok barátokat.
2022. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is suliba nem találok erről irtam fentxd még a hastagekben is ott van hogy: #kozepsuli
2022. okt. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!