Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ghostingolt a baratnőm?

Ghostingolt a baratnőm?

Figyelt kérdés

Igazabol egy szot nem szolt, hogy van-e baja velem vagy nincs. Annyi tunt csak fel, hogy miota van babaja azota picit lekezelo velem, de amugy ugyanugy beszelgettunk es meghallgattam minden gondjat.

Most x napja semmit nem ir en hulye eloszor azt hittem, hogy valami baj tortent vele, de mar biztosan tudom, hogy egyszerűen csak ghostingol az eletebol.

Elegge fajdalmasnak tartom, hogy annyi sincs benne, hogy azt irja figyelj ez es ez tortent emiatt ugy dontottem, hogy most x ideig ne beszeljunk vagy ez zavar benned ugyhogy inkabb ne keress tobbet. En ezt elfogadnam, de ez a viselkedés meltatlan.

Pedig egy felnott emberrol van szo es 7 eves baratsagrol.


2022. okt. 17. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Mobdjuk, ha kisbabája van, akkor azért még benne van a pakliban, hogy a gyerek mellett semmi ereje/kedve írni.


De ha már tényleg hetek/hónapok óta nem keres, akkor tényleg ghostingolt. Van ilyen

2022. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Biztos nem rajongtál eléggé a babáért, ez van.
2022. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1, mar ket eves szoval lehet mar nem is babanak mondjuk :)

Azert ket het alatt annyit irhatott volna, hogy huu bocsi jol vagyok csak nincs idom majd beszelunk. De meg ennyi se..

2022. okt. 17. 11:41
 4/15 A kérdező kommentje:
2, mar soha nem fogom megtudni, hogy mi az indok. Sose irta/mondta, hogy barmit kifogasol vagy barmi rosszulesik neki velem kapcsolatban. De nekem is eszembe jutott, hogy talan ez fajt neki, hogy nem érdeklődtem annyit a gyerekrol, hogy vele mi van.
2022. okt. 17. 11:43
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Ghostingolt????Van szép magyar mondat rá:Egy ideje nem keres a barátnőm!Igaz mennyivel szebb?Az..
2022. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Ja, eleg idetlen a ghostingol kifejezes, pedig imadom az angolt.
2022. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha valamelyik barátnőm pulyásodna, én ghostingolnék azonnal, a bánatot se érdekelne hogy milyen színűt kakilt Pistike.
2022. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
8?? :D ferfi es gyerekgyulolo? Liberalis? :D ok
2022. okt. 17. 12:19
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem biztos, hogy felnőttként, gyerekkel, írogatni akar mindig, mint egy tini. Ha valami annyira fontos, akkor hívd fel. Főleg, hogy nem egy idegen, hanem 7 éve a barátnőd. Ez nem eltűnés, hiszen bármikor elérheted.
2022. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is volt egy ilyen barátnőm. Terhesen állandóan mondta nekem, hogy fura velem megbeszélni a dolgokat, mert "én ezt nem érthetem". Gyakorlatilag egy magasabb síkon mozgott, amit senki nem érthet, csak azok, akik minimum egy gyereket letettek az asztalra. Aztán megszült, mindennap teszi ki a képeket, azóta már jött a második gyerek is, akinek az életét szintén figyelemmel lehet követni facebookon. Ha néha beszélünk is, akkor sem jelentőségteljeset, csak azt, hogy ő már nagybetűs anya, neki már semmire sincs ideje, ő már csak a gyerekeié.


Érdekes, a másik (már egyetlen) legjobb barátnőm most terhes, és ugyanúgy a része vagyok az életének. Együtt nézzük a babakocsit; együtt csodálkozunk, hogy meg lehet fogni a talpát, ha rugdos; voltunk ultrahangon, együtt sokkolódtunk le a pozitív teszttől stb. Ugyanolyan legjobb barátnők vagyunk, akik megosztanak egymással mindent, csak éppen terhes.


Szóval konklúzió: ha nagyon pici a baba, elképzelhető hogy tényleg rettentően el van havazva, sosem alszik stb. De ha ez már tartósan megy, akkor bele kell törődnöd -az embernek arra van ideje, amire akar.

2022. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!