Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen kifogásokat találjak ki?

Milyen kifogásokat találjak ki?

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődik, hogy van egy "jó barátnőm", akinek tavaly lett egy palija, így engem és másik barátnőmet elhanyagol. Most nyafog nekünk, hogy a pasi novemberben külföldön lesz, így valszeg ránk fog akaszkodni, de ezek után nem nagyon szeretünk vele lenni. Milyen kifogásokat találjunk ki, hogy ne találkozzunk? Az, hogy mondjuk meg az őszintét nem fog menni, mert egy igazi hiszti királynő. Ránk hívja a fél sulit (nem viccelek)

16L



2022. okt. 21. 16:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez elég gonosz dolognak tűnik, de talán tanul belőle.
2022. okt. 21. 16:40
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen természetes dolog, hogy ha az embernek új párja van akkor a barátok kicsit háttérbe szorulnak. Bosszú helyett inkább örüljetek, hogy lesz ideje rátok.
2022. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hat pedig legyetek oszinte. Mi az, hogy ratok hivja a sulit? 😂 Valami igenytelen cigany, vagy mi? 😂😂😂
2022. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell semmit indokolni, de ha elkerülhetetlen, szemtől szembe meg kell neki mondani, hogy amit ő gondol barátságnak, az nektek megalázó volt és felejtsen el egy életre titeket! PONT!
2022. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem érsz rá, ezer dolgod van. Ennyi
2022. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ránk hívja a fél sulit (nem viccelek)"


Ezt magyarázd már meg, hogy kell érteni. Ő ott egy ilyen Mongol tatárhadvezér vagy mi a franc? 😂

2022. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, nem 100 éve voltam kamasz, de nekem kezd úgy tűnni, hogy a mai gyerekek - kevés kivétellel - nem komplettek!


Azelőtt ezt mi úgy intéztük volna, hogy "Nézd Kata, az elmúlt évben úgy eltávolodtál tőlünk a pasid miatt, hogy már nem akarunk veled semmit!"

2022. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ha behazudod neki, hogy “bocsi beteg vagyok” abból tanulni fog? Legközelebb is akkor így fog viselkedni..
2022. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!