Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak egy gyerekkori...

Mit csináljak egy gyerekkori baráttal, akiről kiderült, hogy biszexuális és szerelmes belém, de én nem bírom a melegeket?

Figyelt kérdés
Emiatt hogy visszautasítottam 10 évvel ezelőtt , állandóan kiszúr velem, de csak most jöttem rá erre, mert 8 évig külföldön élt, de most hazajött a családjával és mindahányszor találkoztunk sokat dumáltunk, ( el is felejtettem ezt a gigszert magamban, hogy próbálkozott nálam ) ...közben kirúgtak a munkahelyemről, mert azt hazudta, hogy én vele voltam....ami kizárt, mert nem bírom elfogadni a bi-és a homo szexuálisokat sem, nekem ez természetellenes mutáció...szóval nem tudom mi tévő legyek mert sokat tud rólam, és ezért állandóan zsarol (sok piszkos ügyem volt a hatósággal régen ), de most nem ítéleteket kérek, hanem tanácsot! Nem akarom feljelenteni, sem elásni a kertben, sem bántani. Csak leállítani végleg, ahogy lehet. Megtörni lelkileg, hogy ne legyen nagyképű, a semmire.Az a baj, hogy tudja hol lakom, hol dolgozom, szerencsére hatalma nincs( kormány , rendőrség), de sok fejfájást okoz. Mit tehetek?

2022. okt. 25. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Legjobb lesz ha nyelsz egyet és összeállsz vele, nem fog többet zaklatni.
2022. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ja, persze, kirúgnak a munkahelyedről, mert besétál egy vadidegen csávó, és közli a főnököddel hogy szeretők vagytok XD.. Legközelebb hihetőbb mesét kreálj.
2022. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

😂


Szerintem ez egy kitalált történet. Egyszerűen ignoráld, koptasd le, építsd le a kapcsolatot.

2022. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Vagy van a másik lehetőség, nyelj egy nagyot és tedd szét neki a farpofáidat. 🥰


(🤣🤣)

2022. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Fölösleges a körítés. Kitérsz. Kapcsolat megszakítás. Pont.
2022. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

“közben kirúgtak a munkahelyemről, mert azt hazudta, hogy én vele voltam...”


Kulcsmondat.

Itt dől meg a történeted.

Kamu.

Lapozzunk.

2022. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Még ha együtt is lettetek volna, ilyenért nem rúgtak volna ki..

Napi kamu

2022. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van aki segíteni akar, vagy csak szemétkedni akartok velem? Ez sajna nem vicc, a fickó pszihopata, az tény, hogy az előző melóhelyem nem volt stabil hogy ezért elküldtek, nem mondták, de ezért.....a facebookon( már nincs többet az sem), az összes gyerekkori barátnak azt adta be, hogy én vagyok a meleg, holott ő a biszex! Támadás a legjobb védekezés, de már késő....persze, legszívesebben elásnám, de ugyanannyit kapnék érte mint egy rendes emberért! Olyan írjon aki érdemleges tanácsot tud nekem, hogy hogyan tudok egy ilyen helyzetből kikerülni! 😩 Köszönöm!!!!
2022. okt. 26. 00:07
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Bírom mikor a trollocska erősködik hogy nem hazudik.. Dehogynem.
2022. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
üsd
2022. okt. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!