Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan illeszkedjek be egy...

Hogyan illeszkedjek be egy már összeszokott baráti társaságba?

Figyelt kérdés

Összehaverkodtam egy sráccal (nem járunk, és nem is akarunk), aki meghívott a haveri körébe, hogy ne kelljen mindig külön taliznunk. Természetesen el szeretnék menni de félek, hogy nem tudok könnyen beilleszkedni majd közéjük. Nekik megvannak már a saját belsős vicceik, jól ismerik egymást én pedig ki fogok lógni. Alapvetően nyitott vagyok amúgy, de ha egyszerre sok emberrel kell ismerkednem nehezen boldogulok. Emellett nem akarok teher sem lenni, hiszen mi van ha nem vágynak egy újoncra a köreikben? Szóval, hogyan tegyem ezt könnyebbé, hogyan illeszkedhetnék be hamar?


Ha számít 16-18 évesekről van szó, és velem együtt 8-an leszünk. Továbbá lány vagyok



2022. nov. 3. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy, az ilyen sokas barátságoknak sosincs jó vége. Mindig lesz két fő (nem feltétlenül te), akik miatt szétesik majd. Inkább ne bolygasd és maradj az egy-egy barátságnál, az a biztos.
2022. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld meg, mi bajod lehet? Max elmaradsz tőlük.
2022. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te mennyi vagy?

Mit fogtok csinálni majd? Úgyértem, tudod hogy mi lesz a progi amikor mész?

2022. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen se perc beilleszkedni egy társaságba, ha az befogadó, csak legyél önmagad. 10 éve érettségiztünk, gimis osztályból van egy szűkebb társaság akikkel összeszoktunk. Mindenkinek szívesen láttuk mindig a párját, egy asztalnál ülünk az esküvőkön és a "beházasodott" emberkékkel kb. ugyanolyan a kapcsolatom, mint a régi jó barátokkal, teljesen természetes.
2022. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3as, én 17 vagyok szóval velük egy korosztály és ilyen beszélgetős-iszogatós délutáni-esti program lesz
2022. nov. 3. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális baráti társaságoknál ez a következőként zajlik. Béla felveti az ötletet, hogy esetleg te is mennél velük sörözni jövő pénteken, és nagy vonalakban vázolja a személyiséged. Ők ez alapján eldöntik, hogy akarnak-e veled barátkozni. Amennyiben igen, Béla elhív téged, te elmész, és a társaság már alapból úgy áll hozzád, hogy meg akarnak ismerni. Különben nem mondtak volna igent, ugyabár. És ilyenkor nem lőnek el szándékosan olyan poénokat amiket nem értesz, vagy ha mégis, megmagyarázzák (ha mondjuk olyasmi, ami egy vicces történetből alakult ki). Szóval nyugi :)
2022. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!