Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél ha a veled egynemű...

Mit tennél ha a veled egynemű legjobb barátod akit már sok éve ismersz bevallaná hogy szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Megölelném és megköszönném,hogy ennyire bizalmas velem.Ezt csak olyan tudja megtenni,hogy bevallja, aki tényleg EQ és IQ szinten is erős.

Mert van kockázata egy ilyen vallomásnak, nem is kicsi.

Erősebbé tenné a barátságunkat !

2022. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Többé nem lenne a barátom
2022. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Felébrednék. Tudja, hogy 100%ig heteró vagyok, szóval semmire nem menne ezzel, csak a barátságunkat tenné onnantól kínossá.
2022. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

#2-3


És ti mivel vagytok különbek attól ha emiatt egy kapcsolatot meg kell szakítanotok, csak mert saját neméhez vonzódik valaki?

Nem ítélek el senkit azért, mert saját neméhez vonzódik az illető, van egy barátnőm, aki leszbikus, mégis úgy bánok vele, mintha saját testvérem lenne.

A ti lelki szegénységetek bizonyítványa, hogy ennyire diszkriminatívak vagytok, bennetek egy cseppnyi emberség nincs és ez a legelszomorítóbb, tiszta szégyen!

2022. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Összejönnék vele
2022. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

#6 ma 20:03

Megtisztelő volt tőled, köszi szépen! ^^

Szép magyar beszéd volt! :)

2022. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

# 6 ha felnőtt, értelmes ember, akkor ezt tiszteletben tudja tartani, te is és ő is. Esetleg tudja kezelni is.


Ha nem, és erőszakoskodik, akkor menjen útjára, ilyen egyszerű.

2022. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Hogyha nem lenne barátom, akkor megpróbálnék vele egy kapcsolatot.


Nem vagyok 100% heteró.

2022. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

4-es nekem pl nem az lenne a baj, hogy a saját neméhez vonzódik, hanem hogy HOZZÁM.

Tecnikailag ugyanaz a szitu, amikor az ellenkező nemű barátod bevallja, hogy szerelmes beléd.

Az a kapcsolat többé sohasem lesz ugyaolyan, ugyanis ő szerelmes, te nem.


Ez pedig pontosan ugyanolyan.

2022. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mézga Krisztina ***** válasza:
85%

9-es, teljesen igszad van. Nagyon szép az első válasz, első blikkre én is hasonlót írtam volna, de ha két különböző nemű igazi, mély barátság közben az egyiknél ez átcsap szerelembe és bevallja, sajnos annak barátságnak hosszabb távon annyi.

A nem szerelmesnek uis bűntudata lenne vagy sajnálná a másikat, h nem tudja viszonozni, vagy ebben az esetben, akármennyire nem homofób, feszélyezné a szitu.

A meleg srácnak ismernie kellene annyira a barátját, h tudja, mit tesz kockára, és ha tényleg szerelmes és fontosnak tartja a kapcsolatot, sose vallja be sztem.

2022. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!