Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek akik bullying...

Szerintetek akik bullying áldozatok voltak suliban azok nagy része utálja az embereket?

Figyelt kérdés
2022. nov. 15. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sose bullyingoltak sehol, mégis utálom az emberek nagyrészét.
2022. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen és teljesen jogosan.
2022. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1


Ez is érthető, legalább átlátsz rajtuk.

2022. nov. 15. 16:59
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Bizonyíthatóan negatív hatással van az áldozatokra és azok emberi kapcsolataira, de azt mondani, hogy a többség utálja ezért az embereket, szerintem túlzó. Az már egy szélsőséges eset, amikor valaki kivetíti az őt ért abúzus miatti ellenérzéseit az egész emberiségre és nem differenciál ember és ember között.
2022. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Mások nevében nem nyilatkozhatok, de én nem az embereket utálom, csak azokat, akik másokat bullyingolnak, meg akik direkt rosszindulatúak, keresztbe tesznek másoknak úgy is, hogy nekik semmi hasznuk nem származik belőle, pusztán jót szórakoznak más emberek nyomorán. Na az ilyen embereknek semmi jót nem kívánok az életben.
2022. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Én áldozat voltam de az akkori és mostani emberutálatom nem függ össze.
2022. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem utálom, hanem félek tőlük. Még mindig rámtör a pánik, ha este egy ordibáló kamaszbanda száll fel a buszra, pedig már nagyon rég volt, hogy engem bullyingoltak az én osztálytársaim.
2022. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Én áldozat voltam. Nem utálom őket. Sőt, ami azt illeti jóhiszemű vagyok általában. De az agresszióra szélsőségesen agresszív a reakcióm. Értsd: úgy képzelme, hogy ha valaki lekapja rólam a szemüveget és nem adja vissza (mint pl anno iskolában) akkor az egyetlen mód amivel ezt kezelni tudnám az az, hogy ráugrok, a földre döntöm és térddel eltöröm a nyelőcsövét, vag ykinyomom a szméet.
2022. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8


Nekem is vannak agresszív reakcióim mert azt tanultam meg, hogy az az egyetlen nyelv amit értenek.

2022. nov. 15. 18:53
 10/12 A kérdező kommentje:

7


Basszus, én is így vagyok. 30-as éveimben járok és még mindig összerándul a gyomrom amikor tinédzser banda közelében vagyok.

Igazságtalan az élet.

2022. nov. 15. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!