Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítsen valaki. Mit kéne...

Segítsen valaki. Mit kéne csinálnom? Elegem van ebből.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit már két éve szeretek, és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Azóta, mióta megismertem, nem néztem más fiú irányába. Még nem jöttem össze vele sajnos... nem találkozunk sokat.... Idén ugyanabba a gimnáziumba jár, mint én(át jott regi iskolajabol evkozben)


És van a legjobb barátnőm...

És ő nem támogatja, hogy szeretem ezt a fiút. Egyfolytába mondja, hogy el kéne felejtenem.

De amikor velünk szembe jön a folyosón a fiú, elkezd hangosan rohogni, és neki lök a fiúnak... meg lökdösi a vállam. Ez még így elviselhető. Ez is nehezen


De most jön a probléma.

Mai napra kiírt az orvos suliból. És a barátnőm most kezdett el irogatni, hogy láttam a fiút ezerszer, ,,olyan mintha követett volna''.

És én kérdeztem tőle pá dolgot. Pontosan: -lanyokkal látta e a fiút?

-Köszönt e neki a fiú?

-cuki volt?

Ennyit kérdeztem

És rögtön lehurrogott hogy nem hiszi el hogy nem tudom elfelejteni ezt az idiotat.

En meg azt írtam vissza neki, hogy úgy nem fog menni az elfelejtése, ha minden nap ő a téma, és mindig róla irogat(mindig ő hozza fel ezt).

És erre ő: ,,persze, megint vagyok a hibás.''



DE. Ha neki van egy fiú, aki tetszik neki, akkor muszáj elviselnem azt a fiút, mert ha akár egy pici rosszat is mondok a fiúról, vagy azt, hogy a fiú több lánnyal beszél egyszerre(ami egyébkt igaz): utál engem, mert hogy neki ez a fii a mindene. Pedig nincsenek eggyüt, csak egyszer beszéltek, a fiú pedig magasról leszarja őt, neki van barátnője. Pl volt egy fiu, akit en gyulolok mert bunko mint a fene. Aztan a baratnom szemebe mondta hogy nem akar tole semmit. Es en mondtam neki, hogy elk kene felejtenie a fiut. Es rogton leorditott hogy ne szoljak ebbe bele. Pedig en tenyleg csak segiteni akartam. A fiu azota is hulyiti ot. Es baratnom minden nap mas pali utan fut.


Es o minden szempontbol elmondhatja, hogy miert kene elfelejtenem a fiut, de ha en beleszolok akar egy kicsit is segito szandekkal, hogy ne torje ossze a szivet az a segfej, akkor rogton utal engem, hozzam se szol, ram se nez.


Es nem ertem. Hogy miert nem lehet egyenrangu a baratsagunk.

Valaki segitsen mit kene tennem, mert en ezt mar nem birom. Nem akarom elfelejteni a fiut, de ha nem felejtem el, akkor meg lehet, hogy elvesztem a legjobb baratnom. Segitseg.



Elegem van.



2022. nov. 16. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Az irasodbol leszurve 14-15 éves vagy. Írj rá a fiúra
2022. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ugytunik a csaj csak haver nem barat. A csavot meg ismered am rendesen? Miert nem dumalgatsz vele vagy irsz ra? Bar ha 2 eve nem lep valszeg nem akar tobbet
2022. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fiu elég félénk, beszélni is alig beszél. De szoktunk szemezni, egymásra mindig mosolygunk, és folyton ha találkozunk, olyan a nézése, mintha belenyúlna a lelkembe
2022. nov. 16. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kezdemenyezz te vagy engedd el a dolgot.
2022. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De most nem a fiú a lényeg. Hanem a barátnőm. Mit csináljak, hogy egyenrangú legyen a barátságunk?
2022. nov. 17. 06:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit sztem.. ne vedd ilyen komolyan. Ha mar erolkodod kell akkor hagyd.. nem baratsag csak haver
2022. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!