Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem nincsenek barátaim,...

Csak nekem nincsenek barátaim, vagy másnak sem?

Figyelt kérdés
Elég régóta nincsenek. Általában jól is érzem így magam, de elég ciki, illetve nem tudok elmenni sehova sem így egyedül...

2022. nov. 17. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Vannak barátaim
Nincsenek barátaim
38 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak,2-3 akivel szorosabb.
2022. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek, sosem voltak. Még haverok se.
2022. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek. Próbálok barátkozni, de a korosztályommal nem vagyok meg jól.
2022. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából sosem voltak barátaim, volt mindig mindenhol néhány ember akivel beszélgettem rendszeresen, de sosem alakult ki senkivel sem értelmesebb baráti kapcsolatom :/
2022. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Miért, szerinted csak valakivel együtt lehet elmenni valahova vagy mi?
2022. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Gimi végére remek barátságok alakultak ki az életemben, volt egy olyan barátnőm, aki már szinte családtag volt. Aztán azóta eltelt 3 év, és sorra kopnak/koptak ki az életemből azok a barátok, egyedül egy valaki, volt általános iskolás barátnőm, maradt meg. Csak ő meg nagyon zárkózott és alig tudok vele programot szervezni, pedig sokat jelent nekem (ő maga).

Most, egyetemen is sikeredett barátokat szerezni, olyanok is akadtak, akikkel azonnal megvolt a közöshang, szóval abban reménykedem, hogy velük tényleg hosszabb barátság lehet, programokkal meg ilyenekkel.


De olyan igazi, valódi barátság, ha 2 lehet az életemben.

2022. nov. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Barátokban is csalódhat az ember 10-20 év után.

Tudod ki a barátom? A Medve sajt.

2022. nov. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nincsenek.

Pedig voltak, legalábbis azt hittem. Még suliban. Aztán mindenki elköltözött messzire a többiektől, éli a saját életét. Egy darabig próbáltunk online chatelni meg beszélgetni de annyira más lett az életünk hogy eltűntek a közös témák, elhalt a kapcsolattartás egyszerűen. Új barátokat meg nem sikerül szereznem.

2022. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is voltak. És lesznek is.

A saját kororsztályommal én se vagyok kibékülve annyira. De van pár akivel el tudok beszélgetni.

Inkább a fiatalabb korosztály az, akikkel jobban ki jövök.

De ez be tudható annak, hogy edző vagyok.

23 éves ként. Szeretek barátkozni, beszélgetni másokkal. És imádom a társaságot. És e miatt is örülök annak, hogy edzőként mindig egy csapat része leszek.

2022. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek... nem vagy egyedül ne aggódj. Te szeretnéd hogy legyenek ?
2022. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!