Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány valódi barátod van?

Hány valódi barátod van?

Figyelt kérdés
A valódi alatt azt értem akit igazán ismersz és akire mindig és mindenkor számíthatsz és ő is rád.

#barátok, barátság
2022. nov. 17. 22:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

3-4,de egyiket se tartom annyira valodinak meg ha jobb kategoriaba is sorolom oket,mert mindenben nem lehet rajuk szamitani es volt akiert ugymond atusztam az oceant es o lehet a pocsolyat se lepne at ertem,ugyhogy en is visszavenni keszulok...ezen epp a napokban gondolkodtam.Ezenkivul van egy lanyos tarsasag akikkel evi szinten parszor osszejovunk,meg kulonbozo eloadasokrol,programokrol vannak ismeroseim,de baratkozni mar melyebben nem hinnem hogy szeretnek.Ezenkivul van egy jo ismerosnom az egyetemi evekbol o masik szakon tanult vele a tavolsag miatt csak online tartjuk a kapcsolatot es van egy ex legjobb baratnom akivel ismeros kategoriara redukalodott a kapcsolatunk ha talalkozunk beszelunk de nem kesessuk egymassal a szemelyes kapcsolatot.

Summa summarum szerintem teljesen oszinte,igaz baratsagok mar nem leteznek minden mogott valamilyen szinten erdek is meghuzodik.

2022. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!