Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális a viselke...

Szerintetek normális a viselkedésem?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok.

Nagyon sokáig szinte alig voltak barátaim, elég antiszociális életet éltem.

Miután elkezdtem járni pszichológushoz, hogy a múltbéli problémáimat feltárjuk/átbeszéljük nyitottabb lettem és elkezdtem próbálkozni barátkozni.


Kb 2 évig nem jártam sikerrel, állandóan kapufákba ütköztem, de mondjuk bénán is viselkedtem.


Aztán egy kalandos úton belecsöppentem egy baráti társaságba úgy fél éve.

Rendszeresen találkozgatunk, kb 10fő a társaság, de van hogy csak 1-2en jönnek, van hogy 5en de persze van hogy mimdenki is.


Úgy érzem hogy teljesen befogadtak, kialakultak a barátságok. Egy fiúval különösen szoros a barátsagunk,legyen ő Milán. Ő amúgy bejön nekem, mivel bisex vagyok.

Elég sokszor viccelődünk intemebb témákról, de egyenlőre nem tudom megmondani hogy ő is bisex e.


Na de a lényeg:

Mint említettem régebben csak néhány barátom volt. Mióta bekerültem a társaságba előfordult hogy néha találkoztak a barátaim egymással elvoltak és kész.


Viszont az egyik barátom elég intenzíven nyomul és barátkozik velük. Legyen ő Zoli. Kb fél társaság nem igazán kedveli őt. De a legfájóbb hogy pont avval a fiúval akar haverkodni leginkább aki bejön.

Többször is mondtam Zolinak, hogy őt hagyd meg nekem Milánt, mert ő nagyon közel áll hozzám, barátkozz a többiekkel, egyértelműen kifejezve hogy mi a szitu.


Tegnap Milánnak már mondtam hogy ha ír neki Zoli akkor ne hívja.

Ennek ellenére Zoli csak megtált minket: ó ti itt, hát miért nem hívtatok engem is?



Szerintetek normális a viselkedésem?


2022. nov. 20. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki akarod sajátitani a “Milánt” pedig lehez a “Zoli” csak haveri szándékkal közeledik felé



Féltékeny vagy pedig együtt sem vagy vele

Mi lenne ha együtt lennétek?

2022. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, de a többieké is. Sajnos a párkapcsolatokat nem lehet ilyen egyszerűen lepacsizni. Küzdeni kell sokszor másokért vagy éppen ellenük.
2022. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Küzdeni kell sokszor másokért vagy éppen ellenük"


És te mit tanácsolnál?


Tényleg nem arról van szó hogy én Zolinak ártani akarnék, hisz én mutattam be a baráti társaságnak.

Milánnak pedig természetesen van sok barátja, csak egyszerűen rosszul esik hogy Zolinak bemutatom őket, meg is kérem hogy Milánt hagyja már, és persze hogy csak vele akar barátkozni.

2022. nov. 20. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól leírta az első kettő.


Annyit még mondanék, hogy van másik lehetőség is.


De nem biztos, hogy kényelmes lenne egy ágyban hárman.

2022. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!