Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinted ez normalis?

Szerinted ez normalis?

Figyelt kérdés
Anyám bántotta a saját kutyáját egy kistestű kutyát. Többször is megütötte és belerugott! Csak szerintem viselkedik igy egy agressziv elmebeteg ember? Mielőtt támadnátok én sulyos beteg vagyok és gyerekkoromba engem is sokszor vert!
2022. nov. 21. 10:39
 1/4 A kérdező kommentje:
A mai világban főleg itt Magyarországon az emberek 99 százaléka felszínes ember, önző, egoista. Pelda erre én aki mozgássérűlt és sok mindenen ment keresztűl és mindig küzdött. Nos vannak kivételek, de szerintem összeségébe az embereknek nagyon kevés olyan ember van akire lehet számitani. Én ilyen vagyok, de ezt nagyon-nagyon kevés ember viszonozta nekem.
2022. nov. 21. 10:49
 2/4 A kérdező kommentje:
Off rossz helyre irtam a valaszt bocsi.
2022. nov. 21. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem normális bántani egy kutyát.

Remélem, nem lett semmi baja.

Kéne valakinek szólni, hogy vegyék el tőle, mielőtt komoly baj lesz.

Viszont egyáltalán nem igaz, hogy az emberek 99%-a felszínes, önző és egoista.

2022. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog bántalmazni sem az állatokat, sem a többi embert. Ez egyértelmű kellene, hogy legyen mindenkinek.
2022. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!