Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy nagyon erős kötelék...

Ha egy nagyon erős kötelék hirtelen alakul ki 2 fél között, akkor az mennyire esélyes, hogy hosszútávú lesz a barátság?

Figyelt kérdés
A nagyon gyorsat úgy értem, hogy napok, hetek alatt, úgy, hogy alig ismerik egymást. Erre mennyi esély van, hogy pár hónap után nem ér véget, mikorra kb teljesen megismerik egymást? Csak mert én jártam már így... Túl könnyen jött, sajnos olyan könnyen is ment. Akkor egy barátkozásnál érdemesebb lenne úgy csinálni, hogy nem egyből komolyra fordítani a dolgokat, hanem várni, amíg mindkét fél teljesen megismeri egymást, hogy ne okozzon csalódást (és a barátság végét), ha esetleg később derül ki valami az egyik félről, amit a másik nem tolerál? Bocsánat ezért a kérdésért, sajnos nem értek az emberi kapcsolatokhoz, amikhez a többség valószínűleg ért valamennyire.

2022. nov. 27. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet elore megmondani.De talan jobb nem komolyra forditani mert az fajdalommal jar.Nekem van egy szuk egy eves baratsagom tavaly januarban kezdtunk el egymassal baratkozni elozoleg szeptembeben is voltunk egyutt egy programon o azon az alkalmon beszelt egy szerelmi csalodasarol,meg mely dolgokrol hogy szokott depresszioval,ongyilkosaggal kuzdeni.Ismertuk egymast egy lanyos tarsasagbol evek ota de felszinesen.Januarban eloszor kozos eloadasokra jartunk hetente egyszer utana meg hozza mentunk teazni es sokat beszelgettunk.Kesobb voltunk kozos kirandulason,kavezni,ebedelni is egyutt es elkezdunk tobbet irni,talalkozni.De utana jottek furcsasagok is,levagott programok,osszekombinalgat programokat masokkal,nem veszi figyelembe a keresemet,stb.Engem ez duhit.Vannak nagyon jo talalkozasaink,beszelgeteseink de ugyanakkor szamomra belso harcokkal is jar ez a baratsag.Lehet egy proba vagy most kezdjuk jobban megismerni egymast.De ugy erzem kikell jelolni bizonyos hatarokat.

Meglatod,hogy alakulnak a dolgok.En legkozelebb nem hagyom magam belerantani egy baratsagba,mely beszelgetesekbe,programozasokba meg jobban nem latom milyen az illeto,bar ahhoz is hogy lassam talalkozni kell,idot tolteni vele.

2022. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!