Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlreagálom? Egy hazugság...

Túlreagálom? Egy hazugság után hogy viselkednétek a másikkal?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel úgy éreztem nagyon jó barátok lehetnénk. El is hívott találkozni, jó volt és mondta, hogy elmehetnénk megint valamerre akár többen is.


Lefixáltuk a helyet és az időt. Egy nappal a talink előtt még rám is írt, hogy akkor áll e még a holnap. Majd a talink előtt 3 órával beközölte, hogy torokgyulladása van, rosszul van így áttehetnénk e. Másnap pedig látom a sztorijában, hogy egy csajjal korcsolyázik mosolyogva... valahogy nem tudom elhinni, hogy 1 nap alatt ennyivel jobban van, ráadásul ha valaki felgyógyul nem megy egyből ilyen helyre:)) simán leírhatta volna, hogy közbejött valami, de az, hogy hazudjon.. ezért vagyok kiakadva.


Aki ilyen dologban hazudik nagyobban is fog. Elkerülni se tudom, gyakran kell találkoznunk. Ha keres és ezt leírom neki nem akarom, hogy félreértse, mert nem az a baj, hogy kivel mit csinál, hanem az őszinteség hiánya. Félő, hogy nem tudnék többé bízni benne. Ti hogyan viselkednétek vele ezután? Túlreagálom? Fixen írni fog még... csak ezekután nem tudom hogy bízhatnék meg benne. Legalább ha beállitotta volna, hogy ne lássam vagy valami xd


2022. nov. 29. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem hazudott, szimplán a csaj biztos bejön neki és azért, hogy sikerüljön összejönni vele, inkább elment. Túlreagálod.
2022. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is tulreagalod.

Nem kapcsolatban vagytok. Csak haverok.

Az is lehet hogy tényleg szarul volt, de a csaj miatt aki bejon neki "össze szedte " magát.

Simán mondhatod neki hogy nem haragudtal volna meg ha arról van szó hogy neki kozbe jött egy másik program.

De szerintem nem kell erre ennyire rápörögni

2022. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ha együtt vagyunk ha nem.. az őszinteség az alap. Nem az a baj, hogy a csajjal elment! Hanem, hogy nem volt képes elmondani az igazat.
2022. nov. 29. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ezt mondd el neki. Ennyi
2022. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És biztos, hogy ott volt? Csak mert nemtom tudod-e, de...... képet felrakni később is lehet, nem csak azonnal:D

Pont a múlthéten volt eg yilyen kérdés, hogy egy anyukát ki akar rúgni a főnöke, mert a facebookon látja, hogy nem is a beteg gyerek miatt van otthon, ahenm állatkertben van... miközben a képek több hónaposak voltak, csak ekkor volt ideje feltenni őket:D

2022. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként meg.. besézlj vele. Mondd meg neki, hogy "egyébként nyugodtan lemondhattad volna úgy is, hogy mással mész el, íg yjött ki, bocsi".

Vagy kommunikálni ma már nem divat?

2022. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!