Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket hogy érintene ha...

Titeket hogy érintene ha felvàzolnàtok egy helyzetet a baràtnőtöknek amivel küzdetek és hàrom nap múlva kérdezne rà?

Figyelt kérdés
Amikor azt irtam neki nem irt ra semmit.Irt utana valami mas dolgot,arra en sem irtam.Kicsit kesobb meg egy program javaslatot.Ez penteken tortent.Hetfon delutan rakerdezett sikerult-e kipihenni azt a dolgot.Amikor neki voltak gondjai,vivodasai es irta vagy beszeltunk.Reszemrol nem ezt a reakciot kapta.
2022. nov. 29. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. Nem véletlenül nincsenek már barátaim, és nem is tervezem, hogy legyenek. Őszintén: Minek?
2022. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp megkérdezném h ezt h érti.... Bocsi de nem értek egyet az előzővel! Sztem nagyon fontosak a barátok hiszen ha baj van segítenek+ egy csomó dolgot megtudtok beszélni! De ha a barátnőd nem alkalmas erre esetleg ő is más barátra vágyik vagy csalódik benned akkor barátkozz mással!!!
2022. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudnám h nem társ a bajban. Többet nem lelkiznék vele.
2022. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es
2022. nov. 29. 18:36
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,lehet o visszafele nem alkalmas erre...

3-as igen arra gondoltam en is hogy nem lelkiznek tobbet vele.

2022. nov. 29. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!