Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni, ha azt érzem...

Mit lehet tenni, ha azt érzem nagyon lehúznak a barátnőim? Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetemen egy csoportba járok velük. És mind a kettő a pasi ügyeket oldja, állandóan valamelyik sír és körbe-körbe oldjuk ugyanazt. És akaratomon kívül is, suliban együtt vagyunk, aztán van chat csoportunk is, ahova állandóan írogatnak. Engem meg most nagyon hajtanak a vizsgák, és csak azt várom folyton mikor mehetek haza nyugalomba és lehetek a pasimmal és tanulhassak. Már sok. Nagyon sok.

2022. dec. 1. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátkozz akkor velük.
2022. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem értem, hogy mi a lószart akartál ezzel most kérdezni.
2022. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ők írnak, téged miért húz le?
2022. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy vizsgaidőszakban te tanulni szeretnél, utána kicsit feltöltődsz és tudsz újra rájuk figyelni.
2022. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
ebből is látszik hogy az egyetemre nem a zsenik és elnökjelöltek járnak, hanem ugyan úgy az aljanép csak egy kicsit több pénzzel meg motivációval :DD De a kérdező is nem tudom mit remél majd diploma után, egy ilyen papucs az életben nem sokra fogja vinni, hát annyi kiállásod sincs hogy megmond a gondjaid, és annyi vér nincs a pucádban hogy otthagyd őket a f*szba és inkább egyedül legyél... Szedd már össze magad hugi
2022. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából jól esett magamból kiirni. Próbálom magam tőlük a lehető legjobban izolálni. Suliban nem megy, de a sulin kívül már egyre jobban. Kedves 5-ös. Nem vagyok se zseni, se elnökjelölt. Egy ötödikes orvostanhallgató vsgyok, akinek az a motivációja, hogy egy napon embereknek segíthessen. Olyan érzéketlen fatuskóknak is mint Te. Valóban egy papucs vagyok. Mindegy, igazatok ban, értelmetlen kérdés, értelmetlen válaszok. Szép estét mindenkinek!
2022. dec. 1. 20:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!