Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok! Mit szólnátok, ha...

Srácok! Mit szólnátok, ha megbeszélnéd az egyik barátoddal, hogy ketten mentek el valahová, erre szó nélkül hív egy csajt?

Figyelt kérdés
Eredetileg úgy beszéltétek meg, hogy ketten mentek, nem is szólt róla. Egyébként te is ismered azt, akit hívott, mind a hárman szaktársak vagytok egyetemen.
2022. dec. 3. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Többet sehova se mennék azzal az ismerőssel.
2022. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Hát, nem örülnék.

De lehet ő sem így akarta, csak a csaj erőszakoskodott hogy hadd menjen már ő is

2022. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Velem többször előfordult, hogy felbukkant valaki utánfutója, engem nem zavar. Egyik később a szeretőm is lett. XD
2022. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Legkozelebb ha lesz megint, rakerdezek hogy nemjon-e valaki mas.
2022. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából én kerültem bele ebbe a szituációba, mint lány. Nem én vetettem fel, hogy menjek. Az egyikőjük rámírt egy délelőtt, hogy órák után mennek xy helyre (nem konkretizálok, nehogy véletlen valami ismerős felismerjen), nincs-e kedvem csatlakozni. Én ezt az üzenetet nem nyitottam meg, nem reagáltam, mert nem volt időm. Amikor az óra előtt rákérdezett személyesen, akkor ott volt a másik srác is, és ő eléggé meglepettnek tűnt, szóval feltételezem, hogy nem az volt az eredeti terv, hogy menjünk hárman.
2022. dec. 3. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

5-re:

Hát elég hülye helyzetbe hozott az első srác.

2022. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
megkértem ismerős utcabelit nem mennénk-e el mekibe, kisvárosból megyeszékhelyre 40 km. hármasban, én, ő és a barátnője. lebeszéltük, majd közölte indulás előtt kicsivel hogy a csaj hozza egy másik csak ismerősét, aki nekem ismeretlen, inkább kiszálltam az egészből. nagyon meglepődöttek voltak, de én nem így terveztem, nem akartam számomra ismeretlent
2022. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Én sem örültem, de aztán beletörődtem és hárman kirándultunk egy tök jót.
2022. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
2 in 1.
2022. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 ????
2022. dec. 20. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!