Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátságban lehet ilyet? Vagy...

Barátságban lehet ilyet? Vagy mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Fiú lány barátságban szerelem ütötte fel a fejét. Ráadásul részemről,és én vagyok a lány. A fiú barátom csak szexelni szeretne velem titokban, avagy rejtegetni a kapcsolatunkat, nekem pedig ennél több kellene. Nálam a szex elég érzelemközpontú. Hétvégén ezt megemlítettem neki, és visszautasított, csak azt ismerte be hogy tetszem neki és szeretné "azt" csinálni meg hogy többet érez barátságnál de nem olyan belezúgós szinten, mint én iránta. Ezután kiborultam, eléggé fájt. Ő pedig azt javasolta hogy ne beszéljünk 1 hónapig.Kapcsolatokban szoktak ilyen kis szünetet de mi együtt se vagyunk, akkor ennrk így mi célja?

2022. dec. 9. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne a célja? Csak baxni akar veled, te meg, mint haverja, totál belezúgtál. Most még csak egy hónap, de lesz az több is. Szerencsére okos srácnak tűnik és nem akar kihasználni meg megbántani, ezért a "szünet". Reméli elfejted őt és nem zargatod többet az érzelmeiddel.
2022. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatokban sem szoktak ilyet. Kapcsolatok végén sozktak ilyet, ez ugyanis egyedül a szakításra alkalmas, konfliktuskezelésre nem.

És niylván, ami kettőtök közt van az így nem barátság.


Neki nem jó, hogy párkapcsolatot akarsz, neked meg nem jó, hgoy csak szexet akar. Maradjatok annyiban, hgoy sem szex, sem párkapcsolat nem lesz, és kész., ezzel sérültök a legkevésbé. Attól még lehet barátkozni, bár vszeg ezek után ő hanyagolni fog téged, miután nem dughat meg.

2022. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy most a szúnet az azért van, hogy ne kelljen hallgatnia a kapcsolat miatti vívódádom vagy esetleg azért hogy tisztázódjanak a dolgok... csak az a baj hogy a visszautasítás az 1 hónap után is ugyanúgy fájni fog
2022. dec. 9. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ennek már annyi.
2022. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!