Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért rökönyödnek meg az...

Miért rökönyödnek meg az emberek ha pont olyan személy stílust tükrözök amilyen mocsok szemét stílusban kezelnek engem?

Figyelt kérdés

Hogy nem bírják elviselni azt a megalázást aminek ők kitenni szándékoznának más embereket?

Ez nem őrültség?


2022. dec. 13. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te pofon vágsz valakit, hogy "okuljon", és azt hiszed majd tűri és elkullog, akkor nem lepődsz meg ha visszaüt?

Na, ezért.

2022. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Talán mert indokolatlanul kaptad fel a vizet, labilis vagy.
2022. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok ember megijed a saját tükörképétől!
2022. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert alapvetően gyávák, tehát azzal kezdenek ki, aki nem TŰNIK veszélyesnek/szigorúnak/határozottnak, VALAMIERT, a számukra.

Sokszor, ezek a kis genyók, épp a kedves, udvarias emberbe kötnek bele, mert magukból kiindulva, azt hiszik, a kedvesség gyávaságból fakad.

Mert ők csak akkor kedvesek, ha be vannak tojva.

Szóval nehogy félre értsd, nem tévedsz, ha kedves vagy, hanem ők tévednek, ha ezt gyengeségnek vélik!


Aztán amikor joggal leoltod őket, vagy tromfolsz, vagy büntetsz, akkor meg jön a "Nem ezt gondoltam rólad!" című szánalmas panasz, épp neked, hogy milyen csalódottak, hogy nem bizonyultál gyengének, vagy mazochistának, csicskának!

Nevesd ki őket, és légy továbbra is kedves MÁSOKKAL, indításként, és azonnal hagyd abba, ha nem kedvességet kapsz vissza!

Ne kegyelmezz a kis genyóknak.

Egy húzásuk van nálam, nem több.

2022. dec. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


Igen, nagyon találó amit írtál. Valóban akkor kedvesek amikor gyengébb pozícióba vannak kényszerítve vagy félnek. Ez alapján tényleg azt gondolhatják, hogy a kedvesség gyengeség jele.

El nem tudják képzelni, hogy egyesek szerint meg mindekinek kijár az alap tisztelet indulásból.

2022. dec. 14. 11:41
 6/7 A kérdező kommentje:

2


Alapvetően nagyon türelmes vagyok. Olyan is volt, hogy egy év esélyt adtam, hogy belássa nem helyesen cselekszik és a szerénységem miatt csak megesik egyszer a szíve. Mivel ilyen nincs nekik ezért egyetlen mód az agresszió általi tisztelet kivívás.

Ezért ilyen a világ mert az emberek egy nagyon nagy része csak az agresszióból ért (természetesen verbálisra értem, de néha jellemző, hogy csak a fizikaiból).

2022. dec. 14. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:

5 Igen, talaló ide a mondás, hogy:

Amilyen az adjonisten...


Ezt úgy is betartom, hogy alapból kedvességet adok, és úgy is betartom, hogy a genyóságot is visszaadom. (4-es voltam)

2022. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!