Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk akiknek lány barátaitok...

Fiúk akiknek lány barátaitok vannak! Ez normális?

Figyelt kérdés
23 éves felnőtt férfiről beszélek, akinek jó munkája van, jó beosztásban. Vannak régebbről ismert lány barátai (osztálytárs, szaktárs az egyetemről) és egy kolléganő a munkahelyéről. Nektek mennyi lány barátotok van? Normális ez akkor is ha párkapcsolatban élsz? Napi szinten beszél 6-7 emberrel ebből az egyik a kolléganője. Elmondta nekem egyik nap hogy a kolléganőjével jól kijönnek (a nőnek egyébként férje, gyereke van), beszélgetnek (mit főz, sorozatok, meme-ek), bírják egymást és sorozatot is ajánlott neki amit én nézek mert neki is biztos tetszene. És azt mondta nekem a párom hogy azt írta a nő hogy hiányzik neki (a párom) mert egyik nap nem ment be dolgozni és nem tudtak beszélgetni. Normális hogy ilyet mond egy női kolléga hogy hiányzik neki?? Ráadásul csak akkor irogathatnak ha a nő férje nincs itthon mert féltékeny. Őszintén, nekem sem tetszik a dolog. De hiszek neki, nem csal meg, csak barát, de rettenetesen félek. Millió esélye lenne rá, nem csak vele a többi lány haverral is. Véleménye szerint csak féltékeny vagyok mert neki vannak barátai nekem meg nincsenek...csak a párom.

2023. jan. 4. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Xddd
2023. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Te gondolod túl.

Inkább azon dolgozz, hogy neked is legyenek barátaid, mert az a nem normális, hogy nincsenek. Ne pedig azon dolgozz, hogy elmard a párod barátait.

2023. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondják, férfi és nő között nincs barátság, én vagyok rá a példa, hogy van. Van két barátnőm, SOHA nem jutott/jutna eszembe, hogy több is lehetne köztünk. Gyerekkori barátságok és a párjaikkal is jóban vagyok, néha elsörözünk, eldumálunk. Annyi hozzátartozik, hogy nem napi szintű a kapcsolat.
2023. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Menj el pszichológushoz mert láthatóan vagy önbizalmhiányod van, vagy nem tudsz megbízni emberekben. Egyik sem egészséges. Normális ember nem úgy gondolkodik, hogy "bina/pöcs=zegsz", hanem képes ellenkező nemű emberekkel is kapcsolatot fenntartani, anélkül, hogy a megcsalás (vagy maga a szex) valaha is megfordulna a fejében. Az pedig normális, hogy ha megvan a jól megszokott társaságod a munkahelyen, akivel beszélgetni és ebédelni szoktál, és egyik nap nincsenek ott, akkor hiányoznak.
2023. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Szegény csávó 😂😂😂
2023. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%

Őszintén szólva ebben a helyzetben voltam csak 4 évvel ezelőtt.

Pontosan így kezdődött minden a kollégámmal, egesznap beszéltünk, először csak poénkodtunk , melóról beszéltünk stb stb

Munkában is mindig csipkelődtünk, és igen , elindult közöttünk a kémia.

Mind ketten párkapcsolatban éltünk. Neki gyereke is volt már, nekem nem.

1 év után jutottunk oda hogy Munka előtt már mindig jött értem kocsival és együtt mentünk . Ezt követte a csók, aztán sok lopott érintés, csókok. Szexig nem jutottunk mivel felmondtam és 200km-rel messzebb költöztem.

Egy ideig még beszéltünk aztán a távolság miatt is megszakadt ez a kapcsolat.

Biztos vagyok benne ha nem mondok fel akkor tovább fajul a dolog közöttünk.

Nekem is van ellenkező nemű barátom, de nem beszélgetek vele 0-24 úgy hogy még munkában is együtt vagyunk. Nem írom neki hogy hiányzik, úgy hogy amúgy minden nap együtt vagyunk , és pláne nem kell titokban beszélgetnem vele a párom miatt.

Én magamból és tapasztalataimból indulok ki, és ezek alapján én sem lennék nyugodt a helyedben.

Aztán persze ne legyen igazam .

2023. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Az én tapasztalatom az, hogy a dolgok nem "fajulnak" hanem döntések eredményei.

Párkapcsolatban élek és van pár olyna kolleginám akivel kimondottan jóban vagyok. Tetszik? Igen. Vonzónak tartom mind személyiségében, mint szexuálisan? IGen. Meg fogom csalni a páromat? Nem. El fogom hagyni a páromat emiatt? Nem. Hogy miért? Mert a hűség döntés kérdése.


Persze tény, hogy sokan nem jutnak el eddig és "hagyják megtörténni" (döntenek és cselekednek). De ha a pár másik fele letiltja a barátságot, az csak a párkapcsolatban fog károkat okozni és végső soron csak árkot ás a párkapcsolaton belül, nem pedig épít.

2023. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
#6 Az, hogy te nem bírsz a farkadnak parancsolni és muszáj rámásznod, nem azt jelenti, hogy mindenki más is ilyen. A kérdező paranoiás.
2023. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából kicsit örülök mert megnyugtattatok hogy velem van a baj amit annyira nem bánok.. Segítséget is kértem és dolgozok az önfejlesztésen már egy ideje de ezek a helyzetek nekem nagyon nehezek
2023. jan. 4. 15:46
 10/12 A kérdező kommentje:

Ehhez még az is hozzá tartozik hogy a párom sem viseli jól ha megtudja hogy más fiúkkal "barátkozom", mert azok úgyis csak le akarnak feküdni velem és kihasználni.. (Annyit szoktam beszélni emberekkel hogy mi a házi és hogyan kell megycsinálni az egyetemen) És nem szereti ha elmegyek rendezvényekre (gólyatábort, gólyabált, különféle bulikat stb hagytam ki.) Ezeket nagyrészben nem bánom, kivéve a gólyatábort, mert inkább introveltált vagyok, ha nincs kivel elmenni és hát ugye senkit nem ismerek annyira hogy eljöjjön velem és nincsenek barátaim

Szóval az is zavar hogy visszafelé gondolkodva nem működik a dolog ha abból indul ki amit mond, viszont odafele igen? Ha azt mondja mindenki csak azért barátkozik lányokkal akkor az ő helyzetét nem értem, hiába fejtettem ki neki a problémám, azt mondta "Jó! Akkor barátkozz fiúkkal, majd meglátod."

2023. jan. 4. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!