Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent, ha a legjobb fiú...

Mit jelent, ha a legjobb fiú barátom ezt a számot küldte nekem: Piramis - ha volna két életem?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy sosem voltam ilyen közeli barátságban senkivel, mint vele. Rajongok érte, néha meg szerelmes vagyok belé, de az igazi szerelmem egy másik srác akivel bonyolult kapcsolatban vagyok, ez a két srác teljesen megbolondít engem, de a másikat jobban szeretem. Nagyon sokat bulizunk együtt, és sokszor nála alszom bulik után, de még csók sem volt köztünk soha. Ő meg egy másik lányért van nagyon oda, főleg ha sok pia van benne, sokszor emlegeti azt a lányt. Szóval mindkettőnk másért van oda elvileg, de ez a szám... Nem tudom hová tenni. Volt olyan már párszor, hogy össze akart velem jönni, de aztán másnap visszakozott. Nem igazán képes kapcsolatban létezni, azt tudom hogy ő ilyen típus. Ennek a számnak a szövege mit jelent pontosan? Csomót agyaltam rajta, de bele tudok magyarázni mindent. Nem értem azt sem, minek küld nekem ilyen számot, és figyelmeztetett, hogy figyeljem a rádiót, mert fog nekem küldeni számot.

2023. jan. 10. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy van parkapcsolata es veled is ugy szeretne lenni.

Vagy melletted szeretne masvalakit is, bar ez nagyon szurrealis lenne meguzenve.

Vagy ki tudja, mire gondol a kolto.

Egyes volna eletszeru.

2023. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó kis szám, hajlamos az ember rongyosra hallgatni, vagy éppen magára ismerni (szinte mindenki érez valamikor így). Ennyi alapján nem magyaráznék bele semmit.
2023. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy zene, ne kombinálj
2023. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!