Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hívjam el őt?

Hogyan hívjam el őt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 vagyok, lány. Nem merem elhívni az egyik fiú évfolyamtársam gyros-ozni, szerintetek mit csináljak, mikor vagy hogyan kérdezzem meg tőle?



2023. jan. 18. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Sokban függ attól mennyire vagytok jóban.hogy általánosságban mennyit beszéltek?
2023. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

"Véletlenül" keveredj mellé, mikor mentek ki előadásról vagy óráról, kérdezd meg, van-e valami dolga aznap, és ha azt mondja, hogy nincs, akkor mondd azt, hogy te megéheztél, tudsz egy jó helyet a közelben, nem menne el veled? Vagy beszélj neki kajáról, hogy ő is éhes legyen, és dobd be akkor.

Hajrá!

2023. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a választ!

#1 Beszélőviszonyban vagyunk, álltalában mindig köszönünk egymásnak.

2023. jan. 18. 17:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2

Ez úgy hangzana ( "...van e dolga..." ), hogy meghívatja magát kajálni csajszikánk, aztán fizetheti a srác...elhajtja, mint a magzatvizet:DDD


Normálisabb, ha odaszól neki, hogy ő megy burkolni egy kis kaját és ha van kedve csatlakozhat és kicsit beszélgethetnének is, de így már ő hívja meg értelem szerűen...

2023. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Még járható út lehet az is ha esetleg többen mentek,hátha ad egy kis bátorságot ha 4-5en vagytok
2023. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor átfogalmazom. Arra gondoltam, ne azon legyen a hangsúly, hogy kérdező elhívja a társát valahová, hanem azon, hogy kérdező így-is úgy is menne enni, csak jó lenne, ha lenne társasága. Így szerintem sokkal spontánabb, kevésbé kínos, aztán meghívhatja egy gyrosra "én hívtalak" címszóval, az már a lényegtelenebbik része szerintem, hogy hogy fizetnek.
2023. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Elnemhiszem hogy van olyan nő aki kezdeményez...

komolyan lehidalok :O

2023. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább valamit inni kéne? Aki tetszik annak a társaságaban enni először mindig olyan nehéz. Pláne gyrost ami folyik ide-oda.
2023. jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

8

Ilyen evésnél tudná leplezni, mennyire csorog a nyála a partner után;) :DDD

2023. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lányként nem kell ezen aggódnod, fordítva már más a kérdés. A fiúk örülnek neki ha végre nem nekik kell kezdeményezni, és a lány nyit felé.

Elhívni meg egyszerű nem kell túlkomplikálni és egész terveket szőni róla, egyszerűen mikor köszöntök egymásnak gyors utána szólsz még, hogy várj már egy percet légyszi aztán megkérdezed van e kedve elmenni veled.

2023. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!