Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez meddig fog tartani?

Ez meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves egyetemista lány, akit kb 1,5 éve megismertem. Sokat, söt rengeteget beszélgettünk online. Egy kisebb(szerinte nagyobb félreértés) miatt megszakított velem minden kapcsolatot. Egészben az a gáz, hogy nagyon megkedveltem, és baromira hiányzik az a "lüke" feje.

Nem félreértendő. Kedvelésről írtam, nem szerelemről. Ahhoz túlon-túl fiatal hozzám. Sokáig fog még hiányozni a "társasága", vagy azért elmúlik valaha?


2023. jan. 18. 20:47
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni.
2023. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
92%
Majd megismersz masokat es elmulik. Ha ennyire hianyzik, akkor valoszinu, hogy belehabarodtal, csak magadnak se mered bevallani.
2023. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

#2

Meglehet, bár személyesen nem ismerem. Attól pedig akár meg is változhatna a véleményem.

2023. jan. 18. 20:53
 4/59 anonim ***** válasza:
100%
Ne zaklasd.
2023. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem már ott elpatkol a dolog, hogy már a számára nagyobb félreértést te lekicsinyíted. Ha nem veszed komolyan az érzéseit, illetve azt, hogy ő másként élte meg akkor nincs miről beszélni.

Engedd el!

2023. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is talalkoztatok szemelyesen,akkor valoszinuleg valamilyen abrandkepbe habarodtal bele, hiszen nem is ismeritek egymast.
2023. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

#4

Kicsit túl gondoltad. Nem? Kérdésben milyen utalást olvastál, miből arra következtetsz, hogy zaklatnám, illetve szándékomba állna zaklatni?😜

Segítek here tenni a gondolatmenetedet!

Okos lányról van szó, sőt, Ó azt gondolja magáról, nagyon okos, de ez nem így van. Oly annyira nem, hogy már réges régen átlátható minden megmozdulása, reakciója. Mivel tudom, hogy olvassa a GYK.-z így nem véletlenül születnek kérdések mindkettőnk részéről.

Hogy neki milyen gondolatok szülik azt még nem sikerült megfejtenem, de rajta vagyok az ügyön, nekem viszont a szándékom elég jól bevált. Sikerült zavart okozni a gondolatmenetébe, és zsákutcából, zsákutcába fut.

Itt amolyan rejtett üzenetváltások folynak. Csak ugyebár Ő nem tud sok mindent amit nekem reflexből elmondanak róla, csak olyan témát kell felhoznom az ismerőseinek, mikor összefutok velük. Szerencsére vannak jónéhányan.

Úgyhogy nem zaklatom, csupán rejtett módon zavarba, kételkedésbe hozom, mindaddig, amíg el nem árulja mi is olyan nagy sérelem érte. Ennyire nem viseli a kudarcot?

2023. jan. 19. 05:14
 8/59 anonim ***** válasza:
96%

Úristen, mennyire kellemetlen vagy. Nem csodálom, hogy elege van belőled. Tudálékos és tenyérbemászó vagy, ráadásul rá is cuppantál, nem kicsit, közben meg úgy csinálsz, mintha valami zseni lennél és trükközni, meg elemezni akarnád.


Veled valami nincs rendben.

2023. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Tehat. Nem is ismered a csajt, csak itt a gyakorin folynak rejtett uzenetvaltasok a reszetekrol, legalabbis szerinted. Viszont a lany mar le is tiltott mindenhonnan, ha jol ertem. Most meg hianyzik. Haaat...
2023. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

#8

Akár igazad is lehetne, ha ismernéd az ok-okozti összefüggést.

Így egy kellemetlen alaknak titulálsz.

Túlzottan nem érdekel. Az annál inkáb, hogy élvezem amit teszek.

2023. jan. 19. 08:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!