Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez meddig fog tartani?

Ez meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves egyetemista lány, akit kb 1,5 éve megismertem. Sokat, söt rengeteget beszélgettünk online. Egy kisebb(szerinte nagyobb félreértés) miatt megszakított velem minden kapcsolatot. Egészben az a gáz, hogy nagyon megkedveltem, és baromira hiányzik az a "lüke" feje.

Nem félreértendő. Kedvelésről írtam, nem szerelemről. Ahhoz túlon-túl fiatal hozzám. Sokáig fog még hiányozni a "társasága", vagy azért elmúlik valaha?


2023. jan. 18. 20:47
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
De mibe? Akkor legalabb mondd 3l, hogy mi a bune.
2023. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem miert nem irod meg, most mar komolyan erdekel mi az, amivel ennyire kiboritott.

Amugy,ha online beszelgettek,honnan tudod ki az ismeretsegi kore? Ez eleg fura

Allitolag sose talalkoztatok,de a barataival igen?

2023. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
Lehet csak szerelmes volt beléd te meg ezen buktál ki ennyire?
2023. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem értem az egészet. Miért nem ülsz le megbeszélni vele? Lehet ő azt se tudja,miről van szó…
2023. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

#42

Hosszú a történet. Valóban nem találkoztunk. Vagyis ebben nem vagyok biztos, mert sok ismerőse él abban a városban ahol én, viszont konkrétan közös az csak egy van. Összefuthattunk régebben, mikor még nem ismertem. Igen, online ismertem meg, de kiderült nem is messze él, úgy ~20-25 km. Ismeretségi körét honnan ismerem? Facebook mond valamit? Felköszöntik, lájkolják. Anyukája ismerősei közül volt kollégák, osztálytársak. Soroljam még? Nap mint nap futok össze olyannal aki ismeri, és nem úgy ahogy valóban kellene. Elcsodálkoztak, elszörnyedtek, de belátták, nekem van igazam, és támogatásukról biztosítottak. Röviden ennyi.

Konkrétan mi borított ki?

Csupán annyi, hogy ahogy megismertem, éppen az ellenkezője lett, egy szempillantás alatt. Az őszinteség hiánya az ami ezt kihozta belőlem, és éppen ezt nézik rossz szemmel azok is, akik régebben, jobban, személyesen ismerik. Sajnálom a csajszit, de helyre kell billenteni az agyát.

2023. jan. 20. 18:04
 46/59 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te egy interneten megismert lányt mocskolsz az anyja kollégáinak, meg a volt osztálytársainak? Meg akartad dugni, nem hagyta, most fizessen, mert te tönkre akarod tenni.


Király vagy. Extrán szuper, hogy "túl fiatal hozzád". Magyarul egy meglett, felnőtt ember azt hitte, dughat valami fiatal kiscsajt és az egód nem bírja, hogy nem.


Amúgy elgondolkodtál már azon, hogy miért nem? Lehet hogy azért, mert félelmetes vagy? Csak mert ahogy itt írsz... nem meglepő, hogy nem kellettél neki, őszintén.

Tegyük fel összejön veled. Ha esetleg összevesztek, akkor is ezt csinálod? Nekünk savazod, bizonygatod, hogy te vagy a morális bajnok? Akkor is az anyja ismerőseinek szidod?

Te vagy az a fajta, aki kirakja az exe meztelen fotóit az internetre, meg hasonló elbszott dolgok.

2023. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

#46

Azért aki szexpartner kereső oldalon regisztrál, és leáll beszélgetni egy magamfajta emberrel, inkább ne minősítsük.

Igen király vagyok, mert nem az okoz problémát, hogy nem sikerült megdugni, hanem az, hogy nem őszinte. Aki korpa közé keveredik megeszik a disznók.

Nem mocskolok senkit, csak beszélgetek, felnőtt, ismerős emberekkel, különböző témákról. Többek között erről is. Ez nem megszégyenítés, nem zaklatás. Ő tudta ki vagyok, mégsem volt őszinte. Most a valódi embert ismeri meg.

2023. jan. 20. 18:40
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Megis, ugy tunik, te jartal rosszabbul, mert te sirsz itt, hogy hianyzik es nem o! Ritka unszimpatikus embernek tunsz.
2023. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

#48

Ahhoz, hogy szarul érezze magát, tudatnom kell, hogy foglalkozom a témával. Mivel tudom, hogy feljár ide, és olvassa a kérdéseket/válaszokat, így nem is olyan bonyolult. Roszabbul jártam volna? Ez az amit legfőképpen kétlek. A célomat elértem. Párom újra tisztel, és fel néz rám, foglalkozik velem. Ezt neki és másik pár fiatal csajnak köszönhetem. Ugyanis megengedte, hogy nőzzek, mert nem tudott annyit nyújtani mint amire szükségem lett volna, de azt nem gondolta, hogy egy-két fiatal csajszi belém szeret. Éppen azért amiért Ő is tette 14-éve.

2023. jan. 20. 18:49
 50/59 anonim ***** válasza:
100%
Meg unszimpatikusabb embernek tunsz.
2023. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!