Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez meddig fog tartani?

Ez meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves egyetemista lány, akit kb 1,5 éve megismertem. Sokat, söt rengeteget beszélgettünk online. Egy kisebb(szerinte nagyobb félreértés) miatt megszakított velem minden kapcsolatot. Egészben az a gáz, hogy nagyon megkedveltem, és baromira hiányzik az a "lüke" feje.

Nem félreértendő. Kedvelésről írtam, nem szerelemről. Ahhoz túlon-túl fiatal hozzám. Sokáig fog még hiányozni a "társasága", vagy azért elmúlik valaha?


2023. jan. 18. 20:47
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szóval tényleg megdugni akartad, de nem sikerült és most fortyogsz, meg egy pszichopata vagy, 5 centis brével. :D :D :D

Csak kibujt a szög a zsákból!

2023. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, te elmebeteg vagy. Remelem feljelent. Neki semmi szegyellnivaloja nincsen,neked annal inkabb felnott meglett ember letedre.
2023. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogyan sajat magarol is nyilatkozik: "egy magamfajta"... Ez elmond mindent.
2023. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:

#52

Bár csak feljelentene. Legalább lezárulna minden, és mindenkinek világossá válna a történet. Sajnos nem teszi meg, mert eddigi élete, abban a pillanatban megváltozna.

#51

Az a 5cm bré keltette fel a figyelmét.

#53

Mindent elmond? Valóban mindent. Nem vagyok egy macho, de mégis ragadnak rám a lányok, nők. Vajon miért?

2023. jan. 20. 19:16
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod,hogy te fogod a rovidebbet huzni? Az,hogy beszelgetett valakivel es nem ugy alakult,ahogyan azt te szeretted volna, esetleg hulyitett, nem buntetendo…ellenben a te viselkedesed meger egy miset. Az,hogy hamisan terjesztesz rola dolgokat, kb zaklatod. De nem baj, ugyis hamar kiderul mennyire elmebeteg vagy,ha rendelnek ki igugyi elmeszakertot.
2023. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ilyen oldalra felregisztralt es hulyitett, grat.minden masodik pasi es no ezt csinalja.

Remelem koppansz, az ilyeneknek a gyogyiba a helye

2023. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, valoszinuleg baromira nem ragadnak rad, foleg ha le is tiltanak. Valami beteges fantazia rabja vagy.
2023. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:

#55

"Az,hogy hamisan terjesztesz rola dolgokat", ha ez így lenne, akkor nem próbálják a pincséjével menteni a menthetőt, kozmetikázni, hogy több ízben is megfenyegettek a rendőrséggel, majd egy-két tény ismertetése után megpróbált/tak minden erre utaló bizonyítékot eltüntetni. Az interneten mindennek nyoma van. (köszönöm technika😁).

#56

Akár igazad is lehetne, ha mindezt nem egy párkapcsolatban élő, végzős joghallgató teszi. Vajon ha nekem "gyogyiban" a helyem, neki hol? Ilyen embereket nevel ki a társadalom?

#57

Olvass vissza!

Másik dolog, hogy egyes szám első személyről beszélünk, miért használsz többesszámot? Hibázott, elqrta (ilyet tett már politikus is, aki be merte vallani, ezzel ugyan leírta akkor magát, de ember maradt).

Beteges fantázia rabja, talán az a személy lehet, aki ilyenben leli meg az örömét: Esetleg pótolja a jónak gondolt kapcsolatából kimaradó részeket.

2023. jan. 21. 03:52
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

Azért,ha joghallgató, több esze van,mint neked,hidd el. Ott embertölni is megtanîtják őket kb. (barátnőm is jogot végzett, büntető ügyész lesz és hát….)

Én a helyedben hagynám, mert nagyon rá fogsz baszni. Főképpen a kapcsolatai miatt.

Már eleve,ha arra gondolsz kik oktatnak és milyen viszonyban lehetnek velük. Barátnőm barátnője is ,amint lediplomázott összejött az egyik ügyésszel onnan,aki oktatott…aki mellesleg jò barátja jó pár komoly embernek…

2023. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!