Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom meleg?

A haverom meleg?

Figyelt kérdés
Igazából az elejétől kezdve éreztem rajta, hogy valami más benne. Külsőre amúgy semmi meleg hatás nincs rajta úgy elsőre, viszont a pulcsiját néha szokta olyan lányosan a derekára kötni, illetve nem mondja azt hogy csá vagy akármi ilyen elcseszett haversági szlenget. Mindig szia-t mond mindenkinek. Nem szokott lányokról beszélni szexuálisan, de ennek örülök is. Elég extrovertált, szóval fiúkkal meg lányokkal is jól kijön bármikor, de főleg lány barátai vannak neki rajtam kívül. Velem túlságosan kedves, még a lányokkal se szokott ennyire, meg kicsit félreérthetően szokott rám mosolyogni sokszor. Egyik nap megláttam hogy a telóján vannak emberek (csávók) ilyennel ellátva:🥵 és becenevekkel mellé. Viszont én egyszer erre reagálva próbáltam felhozni egy olyan kérdést neki, hogy milyen lányok tetszenek neki. Erre csak úgy reagált, hogy olyat szeretne maga mellett aki hasonlít az anyjára, de semmi mást. Én nem vagyok meleg, de nem is zavar engem, hogy neki milyen nemű személy tetszik. Pusztán csak mondjam meg neki, hogy tudok róla, vagy sejtem?

2023. jan. 19. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha jóban vagy vele, akkor kérdezd rá, de cask négyszemközt.
2023. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Rendes haverod van. Nyugodtan mondd meg neki, hogy tudsz róla, majd egy mosollyal nyugtázod a beszélgetést. Írtad azt, hogy kedves veled, nem sértődik biztosan meg.
2023. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Hát én inkább azon aggódnék, hogy olyannal akar dugni aki hasonlít az anyjára
2023. jan. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Én egy meleg srác vagyok.

Én haveroknak el mondtam, de mindegyik gondolta, hogy az vagyok, úgyhogy nem volt nekik meglepő. Nagyjából meg lehet érezni, hogy ki az. Én mondjuk annyira nem tudom, de elvileg meg lehet.

Szerintem nyugodtan kérdezz rá, nem fog meg bántódni. Ha tényleg jó barátok vagytok, akkor simán kérdezz rá.

2023. jan. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as: Szerintem csak azért mondta, mert semmi nem jutott eszébe akkor. De valóban érdekes egy válasz volt.
2023. jan. 20. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, és tényleg jó barátod kérdezd meg. Én pl. eddig még nem mertem előhozakodni vele az én legjobb haveromnak, de ha megkérdezné, már nem tagadnám le.
2023. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ui.: Természetesen négyszemközt kérdezd meg!
2023. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok vele betegesen, csak gondoltam nyitok felé, ha ő nem akar. Amúgy szeritem letagadná, mert szokott beszélni melegségről, hogy másról ezt meg azt gondol és az milyen szerinte. Ezzel is elkerülve a figyelmet magáról.
2023. jan. 20. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!