Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kamaszok! Ti képesek lennétek...

Kamaszok! Ti képesek lennétek egyenrangú félként tekinteni egy nálatok 4-5 évvel fiatalabbra?

Figyelt kérdés
Ha nem viselkedik túl gyerekesen akkor ez mennyire kivitelezhető?

#gyerek #kamasz #Egyenrangú fél
2023. jan. 21. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Bár én már fiatal felnőtt vagyok, de számomra egyenrangúak a gyerekek. Inkább ők tekintenek engem magasabb rangúnak, hallgatnak rám, hagyják hogy vezessem őket, a társaságot, ami alapjáraton nem így indult, hanem kialakult.
2023. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem. A kamaszkor előtt 4-5 évvel még bőven a gyerekkor van, mit csináljak egy 6 éves gyerekkel?
2023. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
*9 bocs
2023. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Persze. Én a hároméves unokahúgomra is egyenlő félként tekintettem. Sőt, voltak olyan kérdései, amelyelnél szabályszerűen elszégyelltem magam annak rendje és módja szerint amiért nem tudtam rájuk a választ, és voltak olyan meglátásai, amelyelnél az állam is leesett, és voltaképpen megcáfolni sem tudtam a véleményét, mert Neki volt igaza :D Néhány együtt töltött nap után egyenesen csodálkoztam azon, hogy egyáltalán Ő egyenlő félként tud tekinteni rám...


A kor nem feltétlenül releváns arra vonatkozóan, hogy lehet-e egy fiatalabb felet magunkkal egyenlőként kezelni.


Én személy szerint képes vagyok rá, igen.

2023. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is kepes vagyok rá. Van a társaságomban 8 éves (ő a legfiatalabb) gyerek is mégis egyenrangúnak kezelem


16l

2023. jan. 21. 14:34
 6/8 anonim válasza:
65%
Szerintem abszolút megoldható, vannak is olyan helyzetek az életben, amikor alkalmazkodni kell. Ahogy már írták, befogadni valakit a baráti társaságba, testvérként elfogadni valakit, stb.
2023. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze. Amikor 15 voltam volt 19 éves barátnőm, meg 25 éves is. A 25 éves azért egy kicsit "anyaskodó volt", de jó ertelemben.

Bár ezek sport-baráti kapcsolatok

2023. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!