Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha furan eltávol...

Mit csináljak ha furan eltávolodott tőlem a legjobb fiú barátom?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben nagyon jobba lettem egy fiúval akivel rengeteget beszéltem és mindig viccelodtunk egymással és megbízunk egymásban stb. És nagyon fontos lett nekem ez a fiú. Ő most jóba lett a volt legjobb barátnőmmel aki úgy viselkedik mint egy k*rva szó szerint. Ez a barátnőm nagyon rá van tapadva és mindenkinek mondogatják hogy ő a legjobb barátja meg ilyenek és nekem ez nagyon fáj mert mielőtt nem lett jóba velem a fiú az előtt a volt baratnőm elmondta őt mindennek. És most meg hogy borzalmasan fontos lett nekem ez a fiú most meg elveszi tőlem mint az összes többi fiú barátomat is szokta. És ez a fiu is már kezd furan viselkedni velem pl. nem beszélget velem és amikor írok neki akkor is hamar lekoptat pedig ő volt a legjobb fiú barátom egy időben. És ilyen fontos még egy fiú sem volt nekem én nem akarom elveszteni ő. Mit kéne tennem hogy ezzel a fiú újra jóba legyen velem? Mit kéne csinálnom hogy a volt baratnom ne masszon rá?? Mit kéne tennem hogy újra én legyek a legjobb lány barátja a fiúnak? Kérlek segítsetek mert nem tudom mit kéne tennem

#barátnő #barát #fontos #Eltavolodtam
2023. jan. 23. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
A legjobb barátnőd nem éppen jó barát, hogy rendszeresen elszedi tőled a fiú barátaidat. Amúgy nem kizárt, hogy a srác azért távolodik el tőled, mert olyan dolgokat mondott neki rólad a barátnőd, ellened hangolta. Nem tudsz vele mit csinálni, nem lehet kierőszakolni senki barátságát, ha ő már nem kíváncsi rá.
2023. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Te bele vagy zúgva a paliba.

A barátnőd meg...Ez egy típus: mindig a másé kell neki.

2023. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!