Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vár tőlem a barátnőm...

Mit vár tőlem a barátnőm akivel már megszakítottam a kapcsolatot több mint 1 éve és rám ír boldog születésnapot kívánva?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel eléggé összevesztünk még több mint 1 éve és pár héttel utána próbáltam neki írni, de ő ignorált aztán próbálkoztam egyszer utóra rá írni, akkor is ignorált, szóval úgy döntem, hogy nem fogok könyörögni neki. De tegnap a semmiből rám írt és boldog születésnapot kívánt nekem, ezt úgy, hogy már nem vagyunk barátok facebookon és instagromon, snapchaten is töröltük egymást. Mit gondolnak az ilyen emberek, hogyha ignorálnak 1 évig és aztán a semmiből rám írnak, akkor minden olyan lesz mint régen? Vagy mit akarnak ezzel elérni?

2023. jan. 23. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Ezt nem lehet tudni. Az sem biztos, hogy vissza akar menni valami közelebbibe, lehet csak jó emlékei vannak és ezért akart jót kívánni neked. De az is lehet, hogy ez valami tapogatózás. Fene tudja.


De az élet változik, emberek változnak, nincsenek szabályok.

2023. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
lehet, atertekelte a dolgokat es bekulni akar
2023. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Megint szabad, gondolta, te még mindig epekedsz utána, és tapogatózik.


De tudnia kell az embernek, hogy az alapjelleme az embernek sosem változik.


Ergo: újrakezdésnél ugyanazok az attitűdök előbb-utóbb fel fognak lépni. S kezdődik minden elölről.

2023. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

A barátommal csinálta ugyanezt az exe.

Megszabadította váláskor a vagyona nagy részétől a barátomat, majd elherdálta egy év alatt az összeset.

Most elkezdett írogatni neki, hogy mennyire hiányzik és szeretne visszajönni hozzá.

(A szokásos női trükkök egyike.)

2023. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó lett volna ha még mindig barátok maradunk, de ezen hamarabb kellett volna gondolkodnia. 1 év alatt teljesen át fordult az életem a jobb irányba minden téren és sokkal boldogabb vagyok és sokat nőt az önértékelésem, szóval nem akarom őt vissza az életembe mert nem vagyok valmi söpredék aki könyörgik valakinek azért, hogy maradjon az életében és ignorálva van utána 1 év után 1 üzenet miatt minden a régi lesz. Én többet érek ennél. Pár új barátot is szereztem akikel meg tudok beszélni mindent és ott vagyunk egymásnak, szóval azokból sincs hiányom. Írjak neki vissza? Vagy ignoráljam őt úgy ahogy ő velem tette?
2023. jan. 23. 21:08
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 szerintem max valami picit ír, hogy köszi pl. bár lehet erre majd kérdez valamit és akkor megint itt leszel, hogy hogyan tovább.


de szerintem amíg így ott van benned a nyoma a korábbinak addig nincs sok értelme. lehet ez annyi is, hogy most nem írsz, de ha valamikor úgy érzed, akkor majd írhatsz, mert ki tudja.


vagy azt is lehet, hogy megköszönöd. és ha kérdez, akkor elmondod neki ezeket amiket ide írtál. hogy nem volt ez így neked jó, és most egyelőre nem nagyon tudsz mit mondani.


talán a legrosszabb az lenne, hogy ő kérdezget te meg kényszeredetten válaszolgatsz. ezt kerüld el.


de tényleg nincs itt egyértelmű dolog. ezek mindig egyediek.


jah meg nekem most nem világos, hogy ez egy barátság, vagy egy volt párkapcsolat.

2023. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom kéne neki a vagyonod. Ignoráld, a saját érdekedben.
2023. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg békülni akar, vagy csak kíváncsiskodni, hogy alakultak a dolgaid. Szerintem ne írj vissza semmit! Ilyen helyzetben nem bunkóság, és a leírtak alapján amúgy is kényszeredett lenne.
2023. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem fiu a kerdezo
2023. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindketten lányok vagyunk és csak barátságról van szó, de legjobb barátnők voltunk.

Köszönöm a válaszokat, nem válaszolok neki mert attól tartok beszélgetni fog akarni és inkább kerülöm az egész szituációt. Remélhetőleg találkozni nem fogok vele (mert miután összevesztünk nem láttam őt) mert külön városban élünk.

2023. jan. 24. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!