Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vár tőlem a barátnőm...

Mit vár tőlem a barátnőm akivel már megszakítottam a kapcsolatot több mint 1 éve és rám ír boldog születésnapot kívánva?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel eléggé összevesztünk még több mint 1 éve és pár héttel utána próbáltam neki írni, de ő ignorált aztán próbálkoztam egyszer utóra rá írni, akkor is ignorált, szóval úgy döntem, hogy nem fogok könyörögni neki. De tegnap a semmiből rám írt és boldog születésnapot kívánt nekem, ezt úgy, hogy már nem vagyunk barátok facebookon és instagromon, snapchaten is töröltük egymást. Mit gondolnak az ilyen emberek, hogyha ignorálnak 1 évig és aztán a semmiből rám írnak, akkor minden olyan lesz mint régen? Vagy mit akarnak ezzel elérni?

2023. jan. 23. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%
Vélhetően azt várja, hogy esetleg megköszönöd, hogy gondolt rád. Nem kell feltétlenül mindig többet képzelni valami mögé, mint amennyi!
2023. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!