Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel kb fél éve, nem volt semmi komoly, néhány szót váltottunk munkahelyen. Ahogy telt az idő, úgy beszéltünk többet és többet. Nem kellett sok idő mire rájöttünk hogy hasonló a természetünk, így jól elvagyunk.


De amikor ismerősből előrébb lépett a szememben, és alakult az össze hangolódás, amit természetesen látott rajtam is, hirtelen stop következett. Talán elszámolta magát és mivel szembe találta magát az nem tetszett neki annyira. Mármint a személyiségem. Munkahelyen ugyan olyan jól elbeszélgetünk mint eddig, talán részben a nyitott személyiségének is köszönhető ez.


De az online világban kicsit másabb a helyzet már. Eddig elég sokszor írt, vagy küldött extra dolgokat, csak hogy beszélgetést generáljon. De amint elkezdtem közeledni hozzá, ezek elmaradtak. Így ha én nem írok neki, akkor ő sem ír. Félek hogy ez a személyes kapcsolatot is tönkre teszi. Túlságosan nyúlni sem szeretnék, jobb ha barátok maradunk, neki egyébként is van barátja.


Érdemes lenne teljesen lezárnom ezt a kapcsolatot és tovább állni? Vagy váltsak papucsra és írjak neki minden nap?



2023. jan. 24. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, bocsánat hogy zavarok de időközben rengeteg pénzem lett, most vettem egy új Bentleyt, már épül a házam a Rózsadombon, jövő héten pedig a Kajmán,szigetekre utazok, arra gondoltam nem-e lenne kedved velem jönni".

Vársz 30 másodpercet, elolvassa, és már ki is tűzheted az esküvő időpontját.

2023. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Haha, ez jó volt :D ment a zöld pipa.


Érdemes ilyet erőltetni egyébként? Amikor ilyen sakkjátszmák vannak? Látszólag elvan nélkülem, vagy lehet csak arra vár hogy írjak. Nem tudom. De nekem kellene minden nap írni neki? Ráadásul most szabadságon is vagyok, így személyesen sem találkozunk.

2023. jan. 24. 17:54
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hagyni kéne ezt egyrészt mert van párja, másrészt az már eleve rossz ha neked kell már mindig kezdeményezni egy beszélgetést és ő egyáltalán nem ír
2023. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!