Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt cseszegetésnek vennétek?Mi...

Ezt cseszegetésnek vennétek?Mit felelnétek neki az ilyen üzenetre?

Figyelt kérdés

Egy "baràtnőtök"a lakótelepülésetekre jön és ír aznap egy ilyen üzenetet enni kellett neki a munkahelyén pedig ott nem szeret ebédelni mert jön a lakótelepülésemre a kolleganőjéhez születésnapra.De rögön szabadkozott majd màskor talalkozunk most nem birunk,multkor is ezt mondta.Akkor nem értem miért irja hogy jon? Azt akarja ezzel mondani nem vagyok annyira fontos? Mert ketszer amikor volt mindig az orrom ala dorgolte elotte,hogy jon.

Mit ad Isten lekeste a buszt elnezte es irt viberen hogy a boltba van ne fagyoskodjon 40 percet...kesobb lattam,otthon se voltam.De nem ertem megis miert irt? Hogy csinaljak neki 20 percre tarsasagot? Mert kb.annxi ido odaig az ut is elkeszulessel.Erdekes velem egy ora teazasra nem ert volna ra...


2023. jan. 29. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Te nem tudsz magyarul, vagy mi ez a kaotikus katyvasz, amit idehánytál?
2023. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivan? Lakótelepülés kisasszony.
2023. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, ebben hol van a cseszegetés..?


Azt a buszos dolgot két dolog miatt csinálhatta:

-vagy kiengesztelésül (vagy minimum kiengesztelési kísérlet), amiért lemondta az azt megelőző találkát

-vagy kellett neki valaki, aki társaságot nyújt, hogy ne kelljen egyedül várnia, és te voltál "kéznél"

2023. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as az elso opcio meg nemikepp szimpatikusnak is tunik...

A masodik az kihasznalas,olyankor hivja azt akinel vendegeskedett.

Irta mi tortent kerdezte van- e taxi nem voltam elerheto mikor irt jott par perc mulva megint egy uzenet nem baj akkor var a boltba 40 percet hogy ne kelljen fagyoskodni.En ezt kb.egy oraval kesobb lattam.De akkor se mentem volna ha otthon vagyok,ezek utan...meg plane nem.20 perc miatt egy tisztesseges kavet meg nem akart volna meginni velem gondolom akkor sem a kovetkezo buszig.Ha elore szamitasba vesz,hogy kavezunk barkinek nagyon szivesen felteve hogy korrekt velem.

2023. jan. 29. 21:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg az pofatlan is nekem irni,engem megkerdezni mikor ketszer lepattintott.Mult honapban is amikor volt.Elore ki is jelentette hogy most nem talalkozunk.Hat ha nekem valaki fontos legalabb egy szuk orat raszantam volna.
2023. jan. 29. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztókot kaptam.
2023. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont és vessző után szóközt teszünk. Tanuld már meg.
2023. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!