Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van vegán a baráti körötökben?...

Van vegán a baráti körötökben? Az ilyen emberek próbálkoznak másra tukmálni a szokásaikat?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen, de olyan van aki éppenséggel vegán, de ő senkire nem tukmál senkit. Én is próbáltam ezt az életmódot, mert edzettem is és gondoltam, hátha segít benne, hogyha még egészségesebben eszem, de soha nem bírtam 2-4 napnál tovább. Ha nem ehetek húst akkor egyszerűen hiányzik. Szóval rám bárki bármikor tukmálhatja a vegán életmódját akkor sem fog menni.
2023. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Én azt látom, a tukmálás független az ilyesmitől.


Van aki vegán és osztja az észt. De fordítva ott vannak a mindent is összezabáló emberek akik a "nem lesz tőle bajod" címszóval tukmálnak.

2023. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Nincs a baráti körömben vegán, de a tágabb ismeretségi körömben és a családomban igen, nem is egy.

Soha életemben nem találkoztam olyannal, aki rá akarta volna tukmálni a vegánságát másra, olyan húsevőkkel viszont igen, akik csak úgy a semmire fel lenézték a vegánokat, gúnyt űztek belőlük, túl sokat lovagoltak ezen az étrend témán, és ennek tetejében eljátszották, hogy a vegánok az erőszakosat.


Egy konkrét példa a sok közül: unokatesóm vegán, és családi összejöveteleken a nagybátyám, a nagy humor herold imádja ezzel cikizni. Mindig előjön a téma, sőt, néha az is, hogy milyen nyomulósak a vegánok (miközben max a tv-ben látott ilyeneket) és mennyire képtelenek elfogadni, hogy más eszik húst. Unokatesóm csak bólogat erre, hogy "jól van apa, hagyjuk".

2023. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
#3 Legjobb hogy az ilyen "húsimádók" általában a tipikusan alsó polcról vásároló csórók akik tömik két pofára az olcsó felvágottat, virslit amiben több a vegán mint a hús vagy a májkrémet ami konkrétan a megmaradt hulladék bedarálva :D
2023. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Kezdődik...
2023. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
#4 Nyugodj le, nem azért írtam ezt a kommentet hogy habzó szájú mocskolódás legyen belőle. De ha már itt tartunk, abszolút nem csak a szegényekre jellemző ez.
2023. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Nekem egyik legjobb barátom vegán, és nem tukmál, inkább "promózza" a dolgokat.


Én mindent megeszek, és magamtól is ki szoktam próbálni ezeket, úgyhogy nem is mondhatja, hogy nem tudom, miről beszélek.

2023. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan, aki gúnyolódik, mert azt hiszi, ő egészségesen él, mi meg nem. Térítésnek nevezném, nem tukmálásnak.
2023. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
hittérítős ember nincs, mert aki belepofázna az életembe, azzal nem járok össze. olyan aki nem eszik bizonyos dolgokat, elég sok van, de én se eszek meg mindent (például a szushit meg a dinnyét).
2023. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
sose tukmalom masra az aktualis etrendem. Egyaltalan nem erdekel,ki mivel mergezi magat.
2023. febr. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!