Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem szokatlan ez a...

Csak nekem szokatlan ez a házmegosztás?

Figyelt kérdés

A barátom egyedül él, de a haverjai mindig nála lógnak. Úgy jönnek-mennek mintha otthon lennének.

Például első éjszaka, mikor nála aludtam, reggel 9kor lengén öltözve lementem a konyhába kávéért, mert az hittem hogy csak ketten vagyunk a házban, erre két haverje már ott sörözött a nappaliban. Csak úgy lazán bejöttek amíg aludtunk és kiszolgálták maguk. Persze a barátom ezen még sem lepődött, mintha természetes lenne.



2023. febr. 6. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
ő háza azt csinál amit akar
2023. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Oké. És vele mit beszéltél? Elmondtad, hogy hogy érzel ezzel kapcsolatban?
2023. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

egycsaj

Keress már magadnak munkát, nem igaz, hogy minden kérdés alatt látlak nap mint nap reggeltől estig kommentelgetni.

2023. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Sajnálom, hogy így érzel.
2023. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2023. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is szokatlan lenne.

Ha komolyodik a kapcsolat, összeköltöznétek, akkor erről beszéljetek, mert lehet, hogy olyan életvitelbeli különbségről van szó, amit nem tudtok hosszú távon egymástól tolerálni.

Jó dolog, ha valaki vendégszerető, de ez nekem is nagyon erős túlzás lenne.

2023. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eszméletlen mik vannak. XD És később ha odaköltözöl is majd ki-be járnak? Nincs olyan baràt akiben annyira megbíznék h ezt engedjem neki. :P
2023. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!