Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek mi miatt nem...

Az emberek mi miatt nem mondjàk meg a màsik embernek hogy miért nem akarnak talàlkozni vele ha ő akarja?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen esetem.Ezt érzem ha en kérem mostanaban mindig jonnek a kifogasok,mar elore a talakozo kozben pl.jovo heten nincs amit nem raknak be.Faraszto,zsufolt lesz a hetem.Hetvegen megyek a szuleimhez,masik hetvegen dolgozok.Megnezem melyik nap a legkonnyebb es jelentkezem,stb.Nem hivom az illetot surun hogy azt mondanak tapadok hetente,masfel hetente inditvanyozom.Csak gondoltam ha " baratok" vagyunk nekem is jogom van kerni...O volt amikor 4x is kerte hetente,altalaban mikor neki rossz volt.A baratsag allando kell hogy legyen.Az rendben van ha gond van es kell segitseg de ha aranylag jobban van akkor is lehet a masikat hivni talalkozni,mint mondtam bar hetente,masfel hetente egyszer.Tudom,hogy szokott azert programozni nekem meg kifogast gyart.Gondolom jo rezerva padon tartani a masikat arra az esetre ha szukulnek a lehetosegek.Ami nem tisztesseges es gondolom ezert gyava az ilyen ember a kepunkbe mondani nem vagy olyan fontos,nem vagy prioritas.A gond az a masikat megteveszti a viselkedese es szavai kozti ellentet.Pl.o nekem naponta ir tobbszor es nem epp par sort hanem sok mindent,komoly dolgokat is.Ha tavolodni akar vagy leignoral a talalkakat illetoen nem kellene irogatni,hivogatni se a masikat.Programokat ajanlgatni,hitegetni...Ez nagyon bizalom rombolo es nem oszinte.De talan az ilyen embert legjobb kicsapni az eletunkbol mint a kobor kutyat.
2023. febr. 6. 13:44
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ami miatt turtem,sajnos baratnak gondoltam az illetot.Kedves volt szamomra,oszinten.Ugy latszik tevedtem.Sajat lelkinyugalmam erdekeben talan legjobb a teljes megszakitasa a kapcsolatnak.
2023. febr. 6. 13:48
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy el van úszva a dolgaival, csak nem tartozik rád, segítséget nem akar kérni, mert nem olyan, amiben más tudna segíteni neki, esetleg valamivel felbosszantottad, amit nem tudott veled megbeszélni, és inkább nem is próbálkozik, azt reméli, hogy vedd észre magad.

Mivel csak a te sztoridat ismerjük, nem lehet rendes választ adni, csak tippelni. Ha fontos neked, és nem sértődsz meg majd a válaszon, kérdezz rá, hogy veled van-e valami problémája.

2023. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Koszonom 2-es,igen el is van uszva abban is lehet valami.De mint mondtam azert szokott eljarni,programokat megbeszelni.Van hogy a munkat osszevagja.Tehat nem az a gond.Megertonek megerto voltam mikor mondta sok van neki,nem hivtam nem akartam haborgatni,o sem hivott talalkozni...de mint latom masokra van ideje.Nem kerem hogy mindig en legyek a repertoaron.Azelott is volt sokszor,hogy levagott.Mas miatt is.
2023. febr. 6. 14:12
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mondja meg, mert nem akar megbántani. Bármi is az ok, senki nem örülne, ha megmondaná nem akarok veled találkozni, mert unalmas vagy/büdös a szád/meguntalak és mással akarok találkozni, stb. Ne eroltesd és nem kell házhoz menni a pofonért, amikor már annyit nyomulsz, hogy kénytelen színt vallani és elmondja mi a baja veled, neked se lesz jobb ettől.
2023. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd, ha tényleg el van úszva, az most nem segít, ha még rá pakolsz, tudom, írtad, hogy nem nyaggatod, de ilyenkor az a legjobb, ha békén hagyják az embert. Lehet, hogy ahova eljár, már korábbi ígéret, korábbi terv, vagy egyszerűen csak ki akarja szellőztetni a fejét, miközben otthon gyűlik a mosatlan. Én is voltam így, azért írom, néha azt kívántam, hogy kimondhassam az ismerőseimnek, hogy "húzzatok sorszámot b+", csak nem akartam senkivel sértődést.
2023. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5.Igen ertem csak en pont mindig kiszorulok,ez banto.Es multkor is jott a lakotelepulesre ahol elek szuletesnapra,egyszer latogatoba es egyszer se akart velem talalkozni.De mikor lekeste a buszt irt...varni kellett neki.Meg mas miatt kihagyja az munkahelyi ebedet engem meg mindig peremre szorit.Ez faj.Akivel akar talalkozik o,meg szakit idot is ra.De lehet jobb ezt befejezni.Kicsit olyan nincs a lo jo a szamar is.Nekem az ala- fele rendelo viszony nem jon be.
2023. febr. 6. 15:30
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd, legyenek más barátaid, haverjaid is.
2023. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Talan ilyen esetben ignoralni kell.En tettem erte mikor neki volt rossz,meg mikor talalkozni akart akkor is.Ha eleve olyan lett volna a viszony hogy na neha osszefutunk,nem igy ereznek.Ezek szerint jo voltam arra,hogy kihasznaljon.
2023. febr. 6. 15:41
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha bárkiért teszel valami szívességet, ne várj érte viszonzást, ne azért tedd, hogy majd máskor lekötelezetted legyen viszonozni, ez nem üzlet. Amíg elvárással segítesz másoknak, inkább ne segíts senkinek, vagy áruld pénzért szolgáltatásként.
2023. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ez lelki- barati segitseg volt.Az meg kolcsonos kell hogy legyen.Ha nem az az nem baratsag hanem kihasznalas.Es nem reszemrol az.
2023. febr. 6. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!