Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ennyi rosszindulatú...

Miért van ennyi rosszindulatú pszichopata itt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 24. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem pszichopaták, csak szimplán rosszindulatúak az emberek. Ez sok emberre igaz sajnos és nem csak itt.
2023. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1


De miért jó ez nekik?

2023. febr. 24. 10:48
 3/15 A kérdező kommentje:
Plusz aki kedves azt leszólják, hogy gyenge.
2023. febr. 24. 10:49
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy kicsit azért pszichopata jellemző a rosszindulat. Hiszen örül neki ha valaki nagyon szenved. Az hogy kicsit, az egy dolog, hogy pl túl jó az élete, szenvedjen is néha csak a változatosság kedvéért, mert pl rosszat tett megérdemli, az lehet enyhe rosszindulat. De aki tényleg padlón van azt szenvedtetni míg meghal, az már pszichopata vonás.
2023. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

"Egy kicsit azért pszichopata jellemző a rosszindulat. Hiszen örül neki ha valaki nagyon szenved."


Ez így nem igaz: a szociopatában nincs empátia, ezért nem érzi magát rosszul, ha más szenved.


"De miért jó ez nekik?"


Frusztráltak, tele vannak kisebbrendűségi érzéssel, és másokon vezetik le.


"aki kedves azt leszólják, hogy gyenge"


Ilyet mondjuk nem nagyon tapasztaltam.

2023. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Hát jó kérdés. Bennem is felmerült az, hogy miért jó nekik. Ha nem tudnak higgadtan hozzászólni egy kérdéshez, vagy más válaszolóhoz, akkor minek kommentelnek?....


Én lassan fél éve vagyok itt, előtte sose volt gyk-s fiókom, és ez a fél év alatt én is kaptam hideget. Már gondolkodtam azon is, hogy elhagyjam ezt az oldalt, de nem akarom, mert az oldal jó része számomra fontosabb, mint néhány szánalombogár.

2023. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
5 Azt ne mondd hogy a pszichopatában túlteng az empátia 🤣🤣🤣
2023. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mo. lelki állapota itt is megmutatkozik.
2023. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

"5 Azt ne mondd hogy a pszichopatában túlteng az empátia 🤣🤣🤣"


Maximum annyira, mint benned a szövegértelmezés varázslatos képessége.


Azt írtam, hogy a pszichopata nem azt jelenti, hogy ÉLVEZI, hogy más szenved, hanem hogy nem érdekli, nem befolyásolja, mert - most figyelj - NINCS benne empátia.

2023. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9 Ja akkor az szadista aki élvezi? Na, akkor ezt a szót kell inkább használni, mert ez a jellemzőbb. Szerintem több ilyen van mint akit szimplán em érdekel.
2023. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!