Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki előítéletes a meleg...

Aki előítéletes a meleg férfiakkal szemben és mindegyikőjüről azt hiszi, hogy olyanok mint a nők, az valaha beszélt már melegekkel?

Figyelt kérdés

Én személy szerint meglepődtem azon, hogy a legtöbbről meg se lehetne mondani, hogy az. Felléptem egy Facebook csoportba, ahol heterók és melegek tudnak társalogni és elkezdtem egy párral beszélgetni, azért hogy megismerjem őket.

Kiderült, hogy ugyanolyanok, mint más férfiak, legalábbis a legtöbbjük.



2023. febr. 25. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem mind olyan. De van, amelyikről süt.
2023. febr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Jó kérdés, hogy találkoztak-e már, nekem vegyes a taoadztalatom. Több meleg ismerősöm is van, többnyire pasik, van akin abszolút nem látszik/hallatszik, sőt, női szemmel olyan jó csávó hogy csak na :D van akinek egy kicsit azért igen. Mivel náluk is vannak egy kapcsolatban feminin és maszkulin "szerepek".
2023. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy az "egy párral" részt azt úgy értettem, hogy egy pár meleg emberrel beszélgettem és nem egy meleg párral.
2023. febr. 25. 00:50
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Legtöbbeknek nem az életvitel szerű búzákkal val baja, hanem a ripacskodó hangos kissebbséggel. Bár úgytudom őket a "közösségük " sem annyira kedveli. Amúgy több langyi és leszbi kolegám is volt. Mondjuk az durva volt, hogy ha elmentünk valahova, a leszboszorka gyorsabban becsajozott mint mi :D
2023. febr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Az "ilyenek" általában nem beszéltek, csak a gaverjaikkal kitaláltak mindenfélét, és azt gondolják, hogy akkor az a menő gondolkodás.
2023. febr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

"Aki előítéletes a meleg férfiakkal szemben és mindegyikőjüről azt hiszi, hogy olyanok mint a nők..."

Aki előítéletes a meleg férfiakkal szemben, az nagyon is tisztában van vele, hogy messze nem olyanok, mint a nők!

2023. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves #6 szerintem meg tényleg azt gondolják, hiszen még én is, nyitott felfogással is hittem a sztereotípiáknak.
2023. febr. 25. 11:30
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

"még én is"

Még te is? :D Mert amúgy te vagy itt a tévedhetetlen? :D


"hittem a sztereotípiáknak"

Úgy érted, elhitted, hogy a meleg férfiak olyanok, mint a nők?

2023. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Még te is? :D Mert amúgy te vagy itt a tévedhetetlen? :D"


Azt mondtam, hogy nyitott felfogású nem tévedhetetlen 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️


"Úgy érted, elhitted, hogy a meleg férfiak olyanok, mint a nők?"


Azt hogy sokuk az.

2023. febr. 25. 13:00
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Elhitted, hogy sok meleg féri nő?
2023. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!