Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem magam pocsékul...

Miért érzem magam pocsékul ilyen emberek miatt? Meg miért nézi a másikat hülyének?

Figyelt kérdés
Volt egy ‘’haverom,, hát nehéz megfogalmazni ezt a dolgot, úgy éreztem családja barátja vagyok, elhülyéskedtünk mikor kihívott magukhoz de állandóan kibeszélt a hátam mögött haverjainak meg állandóan a képembe hazudott sőt a saját öccse is akit úgy szerettem mint ha az én öcsém is lett volna igen egy 12 éves gyerek is a szemembe hazudott szemrebbenés nélkül, már most nem járok le hozzájuk de online játékba játszottunk anno sokat hárman, mai nap észre vettem pl az öccse nem használja azt a profilt ahol ismerősöm hanem csinált új profilt. Érdekes és sok mindent megosztottam magamról remélem nem fognak hátba támadni. Ember szemébe mézes mázas háta mögött meg kétszínű. Még azon is gondolkodtam törlöm a facebookomat. Mert belehúznak a csőbe amiket leírtam családomról stb, és ezt nem értem lehívott magához mikor haverjai nem értek rá, de mikor ott volt valaki egyből lekoptatott hogy nem jó az időpont, meg utoljára ott voltam egy haverja jött és még felhangon megkérdezte hogy ez mit keress itt? Azaz én, értem én a kihasználás miatt hívott le de akkor minek haverkodik az ilyen ezen kívűl? Saját gyerekkori haverját is kibeszéli, és ez fáj hogy képes a szemembe hazudni, sőt még a gyerek is átvert. Sose bántottam pedig senkit. Nektek mi a véleményetek? 24/F

2023. febr. 25. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ő nem a barátod, valszeg sosem volt az, barát nem így viselkedik
2023. febr. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen szaralakok, aki kívácsi és élvezi a szarkavarást. Szerintem örökre töröld ki ezeket az életedből. Nem kár értük.
2023. márc. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen. Ember embernek farkasa... a túl jószándékú embereknek ezt fájdalmas, saját tapasztalatokon kell megtanulniuk. De legalább te ezt már felismerted, ez jó, csak így tovább. Legközelebb már ne dőlj be az ilyeneknek, légy távolságtartó. Én is átmentem ezen korábban.
2023. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne lelkizz, lépj tovább. Ujabb tapasztalat, később még jól jön. Soha ne állj szóba velük.
2023. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évvel idősebb vagyok nálad, de csak mostanában jöttem rá hogy senkiben se szabad megbízni. Megszámolni se lehet hányszor estem ugyan abba a hibába, póruljártam anyagilag, lelkileg, meg mindenhogyan. Sose hallgattam a megérzésemre pedig mint utólag kiderült nem hazudott, de én mindig bíztam hogy ő már más lesz,,,, aha persze. Tarts távolságot mindenkivel, mert sokba fáj mire lehull az álarc.
2023. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!