Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ISTJ 2w1 és az ENTJ 8w7...

Az ISTJ 2w1 és az ENTJ 8w7 legjobb barátságáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nekem ENTJ-T 8w7 személyiségem van, a bestimnek pedig ISTJ 2w1, és az interneten csak annyit találtam, hogy milyen az ENTJ és ISTJ barátsága, de semmi érdekeset nem tudtam meg belőle... És engem konkrétan az érdekelne, hogy pontosan az ENTJ 8w7 és az ISTJ 2w1 személyiségtípus legjobb barátságáról mi a véleménye másoknak. Szerintetek ez milyen legjobb barátság ami nekünk van?

2023. márc. 2. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Durva
2023. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem a személyiségtípusotok befolyásolja a barátságotok minőségét. Ez semmit sem jelent.
2023. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
hát ha mindketten ilyen autisták vagytok hogy táblázatból barátkoztok, akkor valószínűleg sikeres, de ha csak te vagy ilyen világtól elidegenedett szőrszálhasogató kis okostojás, akkor nem túl hosszú távúra saccolom...
2023. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Mintha mérleg és bika lenne barát.
2023. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miért durva?

Akinek nem tetszik a kérdés vagy nem ért az mbti-hez az ne írjon semmit!!!

Valójában mérleg és oroszlán mert a bestim szülinapja október 4, az én szülinapom meg augusztus 10.

2023. márc. 2. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Sztm hozzád a 10w40 lenne megfelelő vagy inkább úgy fogalmazok, hogy beléd tökéletes lenne. De megpróbálkozhatsz egy 0w40-el is, hátha bejön. De vigyázz mert kirobbanó kapcsolat lehet belőle, hirtelen fellángol és utánna semmi sem marad. :)
2023. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem is létezik 10w40, 9-ig vannak számozva ha jól tudom! 0 meg nincs is. És mi az a 40??? Bocsánat, de nem értem miről beszélsz! Értesz egyáltalán az mbti-hez???
2023. márc. 6. 02:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ember...


Ne parameterek, hanem szimpatia, kozos erdeklodes, ertekrend alapjan baratkozz.


Nekem a 10 eve fennallo baratsagom kb olyan mély mintha tesom lenne. Es meg ellenkezo nemu is. Es tokre nem erdekel a szemelyisegjegye.


Intro es extrovertalt? Na es? Miert ne lehetnenek baratok?


Ne MBTI-zz hanem menjetek es elvezzetek az eletet es a baratsagot :D

2023. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Raadasul a net tele van ezzel.

Keress:

estj intj compatibility

estj intj realtionship


Pl:

[link]


Az hogy baratsag vagy parkapcsolati kompatibilitasrol olvasol nagyjabol mindegy. Mind a ketto emberi kapcsolat. Alapvetoen ugyanolyan kihivasokkal es problemakkal.

2023. márc. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 Az enneagramnak mondjuk semmi köze az MBTI-hoz.

Ha meg te ennyire komolyan veszed az MBTI-t hogy ez alapján akarsz barátkozni, akkor komoly nehézségek lesznek az életedben. És kösz, értek az MBTI-hoz.



Üdv: egy ENTP-A 6w7

febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!