Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ghostingol, játszmázik vagy...

Ghostingol, játszmázik vagy csak simán nincs kedve válaszolni, esetleg mással van elfoglalva?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel a randizásunk barátsággá fordult át, viszont mivel nem egy városban lakunk, így a talit is ritkán tudjuk összehozni. Egyébként ha egy városban lennénk, szerintem össze jöttünk volna, de ez most mellékes.


Azt vettem észre az elmúlt időben, hogy nagyon hangulatember. Egyszer tök lelkesen írogat, beszámol a napjáról, máskot napokig semmi, majd egyszer rákérdez, hogy én hogy vagyok.


Újabban már csak egy képet vagy memet küldök neki. Tegnap rögtön reagált, majd a válaszomra már egy napja nem, meg sem nézte. Úgy van beállítva minden fiókja, hogy nem is látod mikor volt aktív.


Igazából kicsit zavar ez a szitu, mert a kérdésben szereplő tevékenységekből bármi lehet. Bár baràtként, így hogy azóta taliztunk is, mióta szakított, fura lenne ha most kezdene el ghostingolni. Na mindegy, kicsit rá vagyok függve a dologra...



2023. márc. 10. 09:29
1 2 3
 1/27 K.O. ***** válasza:
51%

sztem van ott mas is neki.. melletted.. aztan ha az nem er ra, akkor elovesz teged

sztem a lathatosaga is azert van atallitva, hogy ne tudd ha fent van es massal beszelget

2023. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem ghostingolás, van élete rajtad kívül is, nem lóg rajtad, és te se lógj rajta. Ez nem párkapcsolat, hanem felszínes haverság. Mért kéne minden közlésedre rögtön válaszolnia? Ő nem akar semmit tőled,ne álmodozz! Szállj le a földre.
2023. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem ghostingolás az, ha nem tud 0/24-ben írogatni, mert éli az életét.


A ghostingolás teljesen mást jelent.

2023. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 K.O. ***** válasza:
16%
le lehet pontozni, de sajnos ilyen "egyszeruek" az emberek.. latom, hallom..
2023. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ilyeneket nem érdemes haverok között megbeszélni? Én pl vasárnap találkozom egy sráccal, de nem tudom, hogy ez a korábbi srác érez-e még valamit irántam, na meg ha közben neki nem jött össze senki, akkor lehet csak ő érezné magát rosszul emiatt.
2023. márc. 10. 10:59
 6/27 A kérdező kommentje:
Szerintem itt derülne ki, hogy ő mennyire veszi komolyan ezt a barátság dolgot.
2023. márc. 10. 11:00
 7/27 K.O. ***** válasza:
28%
sztem meg mar ott bukik a dolog, hogy randinak indult, de baratsag lett belole.. ilyenkor gondolj bele, te miert csinalnal ilyet.. valoszinu a randi utan csak azert baratkoznál, mert baratsagnal tobbet nem akarsz, nem? de viszont a kulcsszavaknal ott van a homoszexualitas, akkor mind a ketten pasik vagytok? mert akkor viszont az is lehet hogy bek4kilt.. es azert lett ilyen fura.. de iyg mivel nem ismerjuk a reszleteket se, igy nagyon nehez erre mit mondani
2023. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem ül állandóan a közösségi hálón, nem játszma. Te akarsz valamit, ő nem. Ilyen egyszerű. Én nem erőltetném, jelezné, ha ő is akarna téged. A távkapcsolat amúgy is értelmetlen.
2023. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"Az, hogy nem ül állandóan a közösségi hálón, nem játszma. "


Nem lehet tudni, hogy mikor ül és mikor nem. Mert van hogy írok és rögtön reagál, de lehet akkor csak "szerencsém" volt.


Azon már túl vagyunk rég, hogy megbeszéltük, hogy nem lesz távkapcsolat. Mikor Pesten jártam, és ráírtam, hogy azért akar-e talizni, rögtön belement. Néha random ő ír rám hogy vagyok, meg ha olyan kedvében van szívesen írogat. De ennél még az is több, ha megnézi és nem válaszol, nem? Idk

2023. márc. 10. 11:15
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
De attól, hogy rádír nem biztos, hogy elvárja, hogy azonnal válaszolj... nem kell folyton online lenni. Ezt csak te várnád töle.
2023. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!