Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok mérges a...

Jogosan vagyok mérges a barátaimra?

Figyelt kérdés

Csütörtökön volt a 18. szülinapom, és úgy volt, hogy szombaton fogok ünnepelni a 4 legjobb barátommal.

Amikor reggel a suliban felköszöntöttek, megkérdeztem, hogy legyen a szombat (élményfürdő+nálam alvás lett volna a program), és az volt a reakciójuk, hogy "Jaa, az most szombaaat?". Már februárban megmondtam a konkrét időpontot és azóta többször megismételtem. Erre mégse emlékeztek rá. Mint kiderült négyből kettő nem ért rá, egy pedig azt hitte valamiért, hogy 19-e volt a dátum, de ezen kívül nem beszéltünk semmit, hogy akkor most mi legyen vele meg ilyenek.

Aztán pénteken meg se említették. Mintha soha nem is létezett volna a terv. Ezért péntek este beírtam a csoportunkba, kicsit (nagyon) sértetten, hogy "akkor nem lesz buli, bár gondolom senkit sem érdekel" (nem volt a legbölcsebb lépés, tudom). Ez volt az egyetlen és utolsó üzenetem azóta.

Erre az egyik barátnőm engem hibáztatott (tipikusan az az ember, akinek mindig igaza kell, hogy legyen), a többiek pedig nem értették mi bajom. "Most erről nem tehetünk lolxdd"-t kaptam össz-vissz, meg két mentegetőzést.

Ráadásul idén már 3 szülinap volt előttem és érdekes módon mindenkié rendesen meg volt tartva, azzal a programmal, amit szerettek volna, csak az enyém nem. Igazándiból nem az fáj, hogy nem volt megtartva (ha időben szóltak volna, hogy ne készüljek itthon), hanem az, hogy el is felejtették.


Gondoltam egy kis idő múlva le fogok nyugodni és más fényben fogom látni az esetet, de még mindig ugyanolyan dühös és csalódott vagyok.



Sajnálom, ha nagyon bő lére eresztettem a sztorit. Köszönöm a válaszokat!



2023. márc. 12. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
"Ráadásul idén már 3 szülinap volt előttem és érdekes módon mindenkié rendesen meg volt tartva, " belefáradtatok már egymásba, úgy néz ki. Amúgy ez olyan tipikus barátnős sztori, tizenkettő egy tucat.
2023. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk ha küldtél volna nekik meghívót...
2023. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

Boldog Szülinapot! Ez aztán szép 18. Szülinap szép baratnőkkel, 2 nem ér rá egy meg a dátumot sem hajlando megjegyezni. Szerintem jogosan vagy kiakadva,hisz megiscsak 18. születésnap volt és ahogy említetted De bezzeg mindenkién ott voltál :D ebben a csoportban valószínűleg te vagy a leggyengébb Láncszem, talán ideje felnőni is nem Élményfürdő zni menni 18. Szülinapon. Minimum limuzin, pezsgő 3 emeletes torta életre szóló buli amit sosem tudsz elfelejteni közös élmények csipppelánde pasik vagy Magic Mike személyesen , ajcsinak mubroki meg pár vicces ajándék, mindenhol luftballon meg zenèsznek engem hivhattatok vna.

Az élményfürdő inkább egy hétvégi program persze hogy izgalmasabb programot választanak és senkinek nincs kedve….

Nem kell csodálkozni.


Boldog Szulinapot Nuni!

2023. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az élményfürdő éjszakai fürdőzés lett volna.

A többi szülinap se volt sokkal (vagy egyáltalán semmivel) érdekesebb. Az egyik egy 1 órás bowlingozás volt, a másik egy házibuli szerű valami egy számunkra idegen barátnővel közösen, ami elég rosszul sikerült, a 3. pedig egy sima "pizsiparti". Mindegyik 18. volt.

Én valami rendes bulizós szülinapot szerettem volna, de tudtam, hogy arra biztos nem jönnének el, ezért döntöttem az éjszakai fürdőzés mellett amolyan kompromisszumként, amire mindenki rábólintott, erre semmi...

2023. márc. 12. 20:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem barátok. Jogosan vagy dühös és csalódott mert átvertek.
2023. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Ja h nalatok ezek ilyen jó programnak számítanak :D pizsi parti :D van itt igény kérem . Ez inkább streber talalkozonak hangzik nem 18 szulinapnak. Mondtam már ! Bulizni kell menni!
2023. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem jó program lett volna ez, én örülnék most is egy ilyennek, pedig 30 vagyok és volt elég buli a hátam mögött. Nem kell felülni annak, hogy a 13 éves vér Pistikék itt élik ki magukat a kommenteknél.


Teljesen jogos hogy haragszol. Mennyire közeli barátnőid? Csak "haverok", vagy már hosszú éves dolog mindenkivel? Mondanám, hogy ha csak haverok, akkor nyugodtan el lehet kezdeni nézelődni másmilyen irányba is baráti társaság ügyileg, csak aztán nehogy két szék között a földre csüccsenj.

2023. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

#2 szerintem az, hogy hetekkel korábban le lett fixálva az időpont és a kérdező többször is emlékeztette őket, már nem igényel további intézkedést. Nem ovisokról beszélünk,akik nem ismerik a naptárt és az anyukájuk tart mindent fejben helyettük.

Lehet én vagyok olyan egyszerű, mint a faék,de ha bármelyik barátnőm szól, hogy mikor lesz bulija,azt felfirkantom valahová és nem szervezek aznapra mást ( mi eleve fejből tudjuk egymás születési dátumát).

Akik meg a buli programját fikázzák, elmondanátok milyen egy normális 18. szülinapi buli? Az ég világon semmi probléma nincs a fürdővel,a bowlinggal vagy a pizsipartival. Nem minden 18 éves lánynak az a vágya, hogy felöntsön a garatra és önkívületi állapotban ki tudja miket csináljon. A kérdés eleve nem is erre irányult.

Kérdező, szerintem abszolút jogos, hogy ki vagy bukva. Egy barátságban fontos a korrektség. Mindenki a telefonján lóg,nem nagy kunszt időben megírni vagy élőben szólni, hogy 'bocsi, mégsem jó '. Nem is értem... 17-18 évesen ennyit már illik tudni. Remélem azért idővel lehiggadnak a kedélyek és kibékültök.

2023. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Attól is függ, hogy mennyire lett volna drága az a fürdő, az ő szülinapjaik nem tűntek nagy összegnek. Van aki nem tud kiadni ennyi pénzt főleg ha ajándékot is kell vinnie de nyilván ezt senki nem vallja be szívesen és egyszerűbb "elfelejteni". Persze ez nem menti fel őket az alól, hogy meg sem próbáltak felköszönteni.
2023. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

"Attól is függ, hogy mennyire lett volna drága az a fürdő"


Gyerekek, hát mennyi egy diákjegy ezekre a helyekre? :D Ne már, ez ordas kamu.

2023. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!