Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire véljem, a lány barátnőm,e...

Mire véljem, a lány barátnőm,egy év utáni rám írását?

Figyelt kérdés
Van egy lány haverom,akivel nagyon rég barátunk vagyunk,de őt megtalálta a szerelem,és féltékeny volt a pasija ha írt velem. És hogy ne legyenek gondok félreértések belőle,így nem írogattam neki,(ő sem írt egy évig) egy év után,most reggel rám írt a lány,hogy barizni szeretne velem,és tanácsot szeretne kérni tőlem,hogy szerintem miért szakított vele a pasija. Nagyon fura volt ez nekem,mert azért elég rég nem beszélgetünk)
2023. márc. 23. 11:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok 20
2023. márc. 23. 11:33
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Kerdezd meg tole megerte-e eldobni tobb ev baratsagot egy futo kalandert
2023. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nehogy megbocsáss!

Nem éri meg a mai világban, főleg ilyen béna üzenet után!

2023. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, konkrétan hogyan is fogalmaznám meg, de én megírnám neki, hogy ebbe nem folynék inkább bele. Valamint... ha anno ilyen könnyen eldobott, akkor nem biztos, hogy jó ötlet újra barátkozni.
2023. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyedül érzi magát és kell neki egy balek szemetes, aki most a széttört szívét kicsit összerakosgatja. Ugyanúgy lesz-r mint eddig.


Nem tudom milyen barátságról beszélsz, abban a pillanatban eldobott ahogy megkérték rá. Teljesen más műsort nézel.

2023. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5/ igazad van
2023. márc. 26. 17:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!