Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakított a hozzám baráti...

Szakított a hozzám baráti alapon közel álló lány a barátjával. Úgy érzem szabad a pálya. Szerelmet valjak neki?

Figyelt kérdés
Régebb óta barátok vagyunk egy lánnyal,én először baráti érzéseket mutattam felé/(azt is éreztem), de ez egy idő után megváltozott,mert ahogyan telt az idő egyre szerelmesebb lettem. Barátja lett,így le késtem arról, hogy szerelmet valjak neki,egy évig vártam,hogy hátha újra egyedülálló lessz,és végül az lett. Chatelűnk is,mindig tanácsokat kér tőlem,hogy hogyan lehet újra együtt volt barátjával. Én természetesen tanácsokkal látom el őt,de azért nem szeretném hogy újra együtt legyen vele,de viszont le beszélni sem akarom őt,mert tudom mennyire rosszul esne a volt barátjának. Úgyhogy nagyon nem tudom mit tegyek,kérlek segítsetek (22F
2023. márc. 23. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Én egyszer kipróbáltam ezt, és ezzel a barátságot is agyonütöttem. Kaptam tőle két pofont - hozzáteszem, azt nem értem, miért - és azóta annyi maradt a barátságunkból, hogyha találkozunk az utcán, akkor köszönünk egymásnak és ilyen angolos (How are you?) szintű bájcsevegést folytatunk szerintem stopperes órával mérve sem több, mint maximum, azaz legfeljebb nettó (de inkább bruttó) 3 perc időtartamban.

Én őt elengedtem.

2023. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanácsot kér tőled, hogyan lehetne újra együtt az exével, akkor egyértelműen még mindig őt szereti és vele akar lenni. Ha azt akarod, hogy veled legyen, szervezz inkább közös programokat, érd el, hogy ne gondoljon a srácra és kerülj hozzá közelebb.
2023. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy úgy néz ki, még nincs túl az exén. Ilyenkor nem hiszem, hogy célravezető lenne szerelmet vallani neki, inkább a 2-es válaszoló tanácsa tűnik jónak. Tereld el a figyelmét, tölts vele sok időt. Persze ez sem garancia semmire, simán lehet, hogy ő mindig is csak barátként fog tekinteni rád, de még mindig több esélyed van ha türelmes vagy, minthogy most azonnal megpróbálj szerelmet vallani. Sok sikert! :)
2023. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Én sosem vallanék így szerelmet. Nem értem, miért jó. Én csak CSINÁLOM a szerelmet. Kedveskedem, szépeket mondok, meghallgatom. Nem várok tőle semmit. Előbb utóbb annyira jól érzi magát a másik, hogy belém esik. Csak sokat dicsérem, szeretem, és viszonozni fogja. Szóval biztos kell neki vígasz, azt megadnám. De ha azzal állok elő, hogy szerelmes vagyok beléd, FELELJ, MIT SZÓLSZ, akkor úgy lesz vele, hogy nyomás van rajta, jajj, nem áll készen, de amúgy meg imádná, ha szeretgetném.


Ez a szerelem bevallást SOHA nem csináltam, és soha nem is kellett. Úgy érzem csak ront az egészen, hogy most akkor kapcsolatban kell lennünk, jönnek az elvárások hogy milyen egy kapcsolat.


Szóval ha szerelmet vallsz, ő nem lesz varázslatosan szerelemben veled, nem fog érezni semmi különöset, mint eddig, csak max. zavarban lesz, nem tudja hogy kezelje. De ha kedves vagy vele és figyelmes, kialakul majd a szerelem.

2023. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld bele magad a helyzetébe. Szakítottál a barátoddal (vagy ő veled), azt sem tudod, merre vagy arccal, hogyan tovább, majd a bizalmas barátod, aki, hát, megtehette volna, hogy elmondja az érzéseit amíg kapcsolatban vagy, de nem tette, nem volt őszinte, hanem sunyi módon kivárt, most, hogy sebezhető és bizonytalan vagy, hirtelen lehetőséget lát, és rádhajt.
2023. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hagyjál neki egy kicsi időt arra, hogy stabillá váljon érzelmileg.

Amíg ez megtörténik, érdemes fontolóra venni, hogy mit veszíthetsz, ill. mit nyerhetsz egy ilyen partizán akcióval!

Ez egy olyan kaliberű döntés, amit csak egyszer hozhatsz meg - és visszacsinálni nem lehet!

2023. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ami fura az egészben, hogy azt akarja én mondjam meg, hogy újra együtt legyen e az exével vagy sem.


Régebb is mikor szingli volt,olyan témákra is rá tért,ami nagyon zavarba hozott,természetesen mikor chateltűnk. Mondta hogy vigyem vissza a szemüvegét,és kapok egy csókot stb. Ami nagyon nem egy baráthoz illő téma.

2023. márc. 24. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket tolt, amíg kapcsolatban volt valaki mással, akkor könyörgöm, vedd elő a racionális éned. Mit gondolsz, milyen lenne a kapcsolatotok, ha most kikezdenél vele?
2023. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szingliként is tett kétértelmű megjegyzéseket és tegyük fel, bejöttél volna neki, akkor bizonyosan nem jött volna össze a másik sráccal vagy pedig téged akart féltékennyé tenni, ami a másik sráccal szemben nem biztos, hogy fair volt. De egyébként szerintem sem a legjobb ötlet kikezdeni vele, lehet azokba a megjegyzésekbe csak te gondoltál bele többet és nem annak szánta.
2023. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7, avagy kérdező: az ilyen kérdések megválaszolását - ha én lennék a te helyedben - én bizony maximálisan elhárítanám.


Nehogy már azt akarja bárki is, hogy HELYETTE hozzak meg egy olyan döntést, amibe a világon semmi belelátásom sincs, de KÖZÖM sincs hozzá. Nem,az sem mentség, hogy csak a véleményedet kéri, mert még ha ismered is a srácot, nem ismered, normális esetben - ha nem kavartatok ti is egymással(mármint te is az adott sráccal,ill. ő Veled) - akkor nem ismerheted őt ÚGY.

2023. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!