Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szólnak bele az ember...

Miért szólnak bele az ember magánéletébe ?

Figyelt kérdés

Van egy jó haverom , és állandóan furt azt mondja ,hogy mikor lesz már barátnőm. Én nekem nem kell barátnő ! Neki már van jópár éve ő 25 éves én 28 vagyok de nemcsak a haverom ilyen hanem a csalódból még egy pár ember is.

Tényleg ennyire nincs életük ? Ha én így érzem jól magam akkor ez miért baj ? de ezt én már el is mondtam nekik ,hogy nekem ez jó . Én azt gondolom ,hogy vannak ennél fontosabb dolgok, problémák is törődjenek azzal. Szerintetek mit tehetnék ?



2023. márc. 25. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő mit válaszolt?
2023. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak bólogatott, de ez a téma mindíg visszajön
2023. márc. 25. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk ezt nekik kéne megmondanod, és nem nekünk. 😏
2023. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ezt már nekik megmondtam vagy mire gondolsz?
2023. márc. 25. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Furt? Felvidéki vagy? Amúgy meg mondd azt, hogy meleg vagy, békénhagy. Bár akkor meg az lesz, hogy miért nincs pasid.😁
2023. márc. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Meleg nem vagyok csak valahogy annyira hidegen hagy a téma .De ugy őszintén én sima párkapcsolatra nem vágyok .Sokkal durvább dolgokat szeretek.

felvidéki ?? Székesfehérvári vagyok .

2023. márc. 26. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg h o mikor dobja mar a nojet
2023. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 arpi1969 ***** válasza:

Megmondom a tutit mer (én már öreg vok)

20 éves korosztályt még sokminden foglalkoztatja és érdekli a nőkön kívül is, szóval a csajozás másodrendú kérdés

30 éves korosztálynál minden megszűnik csak a nők maradnak és kerülnek első helyre

40 évesen kezd tisztulni a kép, de még minden nagyon jó

50 évesen már nem érdekel semmi túlságosan is egyszerű lett minden

60 Koniec

2023. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!