Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most tényleg rosszul döntöttem...

Most tényleg rosszul döntöttem?Kockáztatnom kellet volna?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki velem soha nem akart el jönni velem bulizni meg a barátim körömből sem. De az ő sulijából ismert ’’ barátokkal’’ igen. Akik ’’ igaz barátok’’ mert ott hagyták az egyik szórakozó helyen mikor olyan részeg volt hogy járni alig bírt. Nekem kellet érte mennem és haza vinni. Na szóval és most egy szórakozó helyen dolgozok kb 3 hónapja. Nem rég tudta meg a barátnőm. Fel hívót hogy tényleg y/x helyen dolgozok(a nevét nem szeretném elmondani ahol dolgozok). Mondtam hogy igen és miért kérdi. Mert ő és pár ismerőse menne bulizni és nem tudnám őket IGYEN bevinni. Mondtam hogy nem mert ezért kirúghatnak és egy rakás idegen miatt nem kockáztatok. Ezen besértődött és azt mondta hogy nem vagyok jó barát meg egy rakás sértést vágott a fejemhez.

20/L



2023. márc. 25. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jól döntöttél. Alapból illetlenség ilyet kérni.
2023. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Jól döntöttél, nincsen joga ilyet kérni senkitől, semmilyen körülmények között.
2023. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Jól döntöttél. Senki kedvéért nem játszanékba munkahelyemmel. Pláne nem egy ilyen "barát" miatt.
2023. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Minden héten megtudja egy barátnő az új melót és minden héten le kell koptatnod?
2023. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Jól döntöttél. Ez a csak nem a barátod valójában, csak ki akart használni.
2023. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő amúgy nem a barátod, csak mondom. És jól tetted
2023. márc. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Ezen már csak röhögni tudok!

Asszem kicsit túltolta a mai fiatalság az Éjjel nappal “Te noooormális vagy ?” butapestet! -.-

Szánalmas! De komolyan!

Részvétem, hogy ma ez a színvonal!

2023. márc. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Veled bulizni nem megy el, de a munkahelyedre bemenne ingyen.

Ez a lány nem a barátod, csak kihasznál téged. Amikor kell a segítség ott vagy, de arra sem méltat, hogy emberként bánjon veled.


Koptasd le egy életre, egy barát így nem viselkedik.

2023. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy megsértődött az a liba így többet nem kell vele foglalkoznod. Legközelebb, ha hülyére issza magát valahol akkor eszedbe ne jusson segíteni rajta!
2023. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted, csak kihasznál. Keress új barátokat, az ilyen csak lelki terrorban tart és lehúzz.
2023. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!