Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálhatja ezt a barátnőm?

Miért csinálhatja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Én elmentem vidékre egyetemre, míg ő maradt a szülővárosunkba tanulni. Emiatt ritkábban tudunk csak találkozni, 1-2 hetente, van hogy csak bulizni megyünk együtt.

Egy ideje azonban gyakran odahív másokat a mi talinkra. Összefutunk valakivel le áll "órákra" beszélgetni, vagy tali előtt benyögi hogy menjünk el még ehhez meg ahhoz mert el kell vinnie valamit neki. Volt hogy beültünk teázni és másik barátnője arra járt akkor odaült hozzánk egy teára ő is, utána neki volt valami problémája akkor arról beszélgettünk és nekem is lett volna mondanivalóm de nem akartam a csaj előtt mondani.

Olyan is volt hogy elmentünk sétálni és pont hívta a másik barátnője és valami családi cécóról beszélgettek telefonon, míg velem sétált. Ki volt hangosítva a telefon gondolom hogy én is hozzá tudjak szólni, de mivel én nem tudtam mi történt ki lettem szorítva.

Mint írtam van hogy csak bulizni megyünk el együtt, akkor azon a héten nem is megyünk el közösen sehova, mert úgyis találkozunk buli előtt. Na most van hogy iszogatni is hív már oda embereket és akkor megint ez a helyzet. Látásból mindenkit ismertem akiket odahívott, de nem igazán beszéltem velük előtte és elég visszahúzódó típus vagyok idegenek társaságában.

Alapvetően néha nem zavarnának ezek a barátnők, de így hogy alig tudunk találkozni igen. Ha kettesbe vagyunk teljesen elvagyunk, beszélgetünk, jól érezzük magunkat. Tehát nem hinném hogy ez lenne a baj. Meg szokta kérdezni nem e baj, hogy ha ez meg az jön vagy ilyesmi de hát mondjam azt hogy de baj?!

Ti mit gondoltok, miért csinálhatja ezt?

Én még esetleg arra gondoltam, hogy sok barátja van és nincs ideje mindenkivel találkozni külön, ezért így oldja meg.


2023. márc. 31. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Fu tesó.. sajnálom de szerintem te is tudod, hogy ez már mit jelent és minek a jelei..
2023. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem tiszta, hogy ti barátok vagytok, vagy egy pár?
2023. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barátok, én is meg ő is lány
2023. márc. 31. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetes jelenség, változik az élethelyzet, változik a baráti kör.


Te is bedőltél ennek a bff maszlagnak... :(

Vagy megszokod, hogy egy vagy a sok közül, vagy megszakítod a barátságot.

2023. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk a nyitóban leírhattad volna, hoyg te is lány vagy. Automatikusan baráti kapcsolatra gondoltam.

Hát ahelyett, hogy egy litániát írsz ide és vadidegenek tanácsát kéred, mindezt a barátnődnek is fölvethetnéd.

2023. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező ne haragudj hogy ezt mondom de a barátnőd tutális le sz@r téged bocs a kifejezésért én már rég szakítottam volna vele.nem tudom te ezt hogy bírod.én a te helyedben tuti szakítanék.
2023. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valszeg nincs akkora igénye arra, hogy kettesben találkozzon veled, őt nem zavarja, ha mások is csatlakoznak, így legalább mindenkivel tud találkozni akivel akar. Ha neked igényed van csak kettesben töltött programokra, akkor ezt egyenesen, kertelés nélkül beszéld meg vele. Nem kell, hogy minden találkozótok kettesben legyen, de mondd el neki, hogy neked fontos, hogy legalább néha megoldjátok. Amikor meg megkérdezi, hogy nem baj-e ha valaki csatlakozik és éppenséggel baj, akkor igenis nyisd ki a szád és mondd azt, hogy igen. Azzal semmire se mész, hogy előtte nem vállalod fel a véleményed, a háta mögött meg frusztrált leszel tőle. Ezt a fajta dedós, konfliktuskerülő játszmát már középiskola végére ki kellett volna nőni, de még nem késő.
2023. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!