Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha már hónapokkal ezelőtt...

Ha már hónapokkal ezelőtt üzenetben részvétemet nyílvánítottam, de most találkozunk akkor illik személyesen is (újból) részvétet nyílvánítani?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm édesapja elhunyt nyáron. üzenetben írtam neki pár sort, ez rendben is van, de most találkozunk (másokkal együtt, nem csak mi ketten). illik-e, vagy kell-e ilyenkor személyesen is mondani, hogy részvétem? vagy bármi?

Vagy bőven elég volt az az üzenetes?!


2023. ápr. 1. 12:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Azon vacillálok, hogy első: ne hozzam szóba, mert minek.. második: illik személyesen is kifejezni részvétemet?
2023. ápr. 1. 12:34
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor írtam amikor elhunyt. nem vagyunk annyira közeli barátok (se), de azért írtam, mert közeli ismerős.
2023. ápr. 1. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell újból részvétet nyilvánítani.
2023. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Hónapokkal ezelőtt volt, te már részvétet nyilvánítottál. Ő még minden bizonnyal emészti, nem kell felhoznod fölöslegesen.
2023. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Inkább kérdezd meg, hogy hogy van.
2023. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!