Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány embert tudnál meghívni a...

Hány embert tudnál meghívni a születésnapodra?

Figyelt kérdés

Egyik csaj haveromnak most lesz hamarosan a szülinapja, és azt kell róla tudni, hogy nagy bulis/társasági ember. Csinált egy zártkörű Fb eseményt, ahova csak a barátait/haverjait hívta meg, így lett első körben 32 ember meghívva az ünneplésre, köztük én is.😨 Szerintem ez rengeteg, mármint nem rosszból írom, épp ellenkezőleg, jó neki hogy ennyi barátja/haverja van, szerintem én jó ha meg tudnék 8 embert hívni.

Te hányat tudnál?



2023. ápr. 2. 02:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A szülők+tesó, max. annak a párja.
2023. ápr. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
16%
8 milliárd.
2023. ápr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
Ha a közvetlen családom nems zámolom akkor 1 embert.
2023. ápr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
51%
30. szülinapomra 40 embert hívtam meg és el is jöttek.
2023. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%

Ebből szokott az lenni, hogy a végén nem megy el senki. Egyszer voltam egy ilyen "buliban", a hazigazda meghívott vagy 20-30 embert, végül négyen üldögéltünk nála, nagyon kínos volt. Nekem se volt semmi kedvem elmenni, nem volt a barátom, csak megsajnáltam, amiért mindenki lemondta. Hamar el is jöttem.

Azóta is kapok rendszeresen ilyen meghívásokat, ahova meg van hívva 30-50 ember, egyértelmű, hogy az illető meghívott mindenkit, akivel életében beszélt két összefüggő mondatot. Ugyanez, amit te írsz, létrehoz egy Facebook-eseményt, és belepakol boldog-boldogtalant. Reagálni se szoktam rá, vagy rányomok arra, hogy nem megyek.

Így én is meg tudnék hívni 32 embert, de nem lenne semmi értelme.

2023. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%

Ne irigyeld (ha erről van szó) ezek az emberek hamarosan úgyis eltűnnek az életéből. Nem 100% de nagy a valószínűsége.

Hasonló társasági ember voltam régen így a 18. születésnapomon 42 ismerős/haver volt ott. (+ ha számításba veszem a fiatal tizen éves családtagokat is akkor +3).

Tíz év múlva már ez a haveri szám leredukálódott 0-ra. Szóval inkább legyen 1-2 megbízható nagyon jó haverod mint sok akik semmit sem érnek és csak érdekből vannak veled.

2023. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy embert tudnék meghívni jelenleg. : D De szerintem tök jó buli lenne így is.
2023. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a családomon túl (amely tíz főből áll), nagyjából ötven embert. Ebben benne lennének az általános iskolai barátaim, a gimnáziumi barátaim, az egyetemi barátaim, a régi munkahelyi barátaim, az új munkahelyi barátaim, a külföldi levelezőtársaim, az erasmus-os baráti köröm, aztán persze a párom és az ő testvérei.

(Az már más kérdés, hogy a távolság miatt mennyien tudnának valóban eljönni. 😅)

2023. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Családon kívül 2-3 lányt, akik egykoron a legjobb barátnőim voltak, már csak felületes... ismerősség (?) maradt belőle sajnos. Kínos, de még így is ők a hozzám leginkább közelálló személyek (családon kívül).
2023. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én a családdal szoktam ünnepelni, baráta nincsenek.

Munkatársaim haveri szinten vannak, velük szoktam néha programokra járni, az 4-5 ember.

2023. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!