Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan lehet tudni, hogy ki...

Honnan lehet tudni, hogy ki az igazi barátod ?

Figyelt kérdés

A munkahelyen, úgymond vannak ismerőseim, de honnan tudom hogy ki lesz az igazi barátom és ki az aki csak ál barát ?


Milyen jelei vannak ?



2023. ápr. 4. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül onnan tudhatod, hogy ki az igazi barátod, hogyha bajba kerülsz akkor számíthatsz-e rá.
2023. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha nincs pénzed és mégis a barátod marad akkor az igaz barát. A hamis barátok illetve a nők eltűnnek ha elfogy a pénz.
2023. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha ugat, vagy nyávog.
2023. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A legfőbb ismertetőjele, hogy bajban próbál segíteni.

A másik ismertetőjele, hogy belátható időközönként keresi veled a kapcsolatot, - nem csak akkor, amikor kell neki valami, - és őszintén érdeklődik a sorsod felől, ráadásul végig is hallgat, - nem csak udvariasságból "oda löki a kötelezőt", (aztán a saját mondókáját fújva sorsodra hagy).

2023. ápr. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Innan, hogy olyan nincs.
2023. ápr. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz barát számomra az,aki melletted áll a nehéz időkben és aki kerek perec megmondja, hogy ha hülyeséget csináltál. Olyan ember,aki őszintén érdeklődik felőled, és nem az van, hogy állandóan magára akarja terelni a szót.
2023. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Sajnos tényleg csak akkor jössz rá, amikor valami nagy baj van és konkrétan látod, hogy ki az aki kiáll melletted akkor is, ha kecsegtetik valamivel amennyiben hajlandó csendben maradni...
2023. ápr. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
1-esnek van igaza
2023. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen barátom, mindig szóltam neki,hogy ne csináljon marhaságot.De ugyanazt követte el mindig,egy rossz kapcsolatban nyűglődött,panaszkodott,aztán ha szakított,lelkifurdalás miatt mindig visszamászott a langyos xba. És én voltam a rossz,mert a párjára mertem szólni valamit.

Már nem is találkozik velem,oda jutottunk. Több éves napi szintű barátság,beszélgetés után.

Ha nem írok neki mondjuk egy hétig,akkor még ő kérdezi,hogy csak nem haragszom,eltűntem.

Nyugodtan elmondhatom,hogy jelenleg egyetlen barátom sincs.

2023. ápr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!